חיפוש עבודה חופשי לכולם, בלוח שלנו יש רק מודעות דרושים אמיתיות

search-iconמצא עבודה

איך למצוא עבודה בתחום האדמיניסטרציה /מזכירות (עם /בלי ניסיון)

חשוב לדעת שיש הרבה מודעות דרושים בתחום האדמיניסטרציה ובתחום המזכירות, חלקם דורשים ניסיון (בעיקר כאשר מדובר בתפקיד אדמיניסטרטיבי בכיר או בחברות בהן יש תקן למשרה אחת בתחום, עבור אדם שאמור לנהל ולרכז את כל התפקידים האדמיניסטרטיבים בחברה).

מה חשוב לכתוב בקורות החיים כאשר מגישים מועמדות למשרות אדמיניסטרציה /משרות מזכירות?

 • פירוט מקומות העבודה בהם עבדת בתפקיד אדמיניסטרטיבי.
 • פירוט תחומי האחריות בכל מקום עבודה ותפקיד, פירוט כמותי יסייע לך להעביר את האחריות שהוטלה עליך, למשל: ניהול אדמיניסטרטיבי בחברה של 100 עובדים. אחריות על הקופה הקטנה בחברה בת 40 עובדים / ביצוע הזמנות ציוד בהיקף של 5000 ש"ח בכל שבוע / מתן שירות פנים ארגוני ועבודה מול 5 בכירים בארגון וכד'.
 • המלצות עוזרות מאוד, בתחום האדמיניסטרטיבי חשוב מאוד להראות את אמון הארגון בך, המרכיב האנושי יספק את זה בצורה מושלמת, ממליצים בכירים בארגונים יהיו יתרון עצום עבורך בחיפוש עבודה בתחום האדמיניסטרציה והמזכירות.
 • פירוט החזון והמטרות שלך באופן בולט או אפילו "בין השורות" יאפשרו למעסיק הפוטנציאלי להבין לאן פניך מועדות ואם יש התאמה בין דרישות התפקיד בארגון לחזון שלך, למשל: סטודנטים לכלכלה שמעוניינים להיכנס לארגון ספציפי ובשלב זה מחפשים עבודה בתחום האדמיניסטרטיבי בארגון בו בעתיד יוכלו להתפתח בתחום הלימודים / אדם בעל ניסיון רב בתחום הניהול האדמיניסטרטיבי שרואה את התחום כיעוד וקריירה / מי שמבקש להשלים הכנסה בתחום האדמיניסטרטיבי כמשרה חלקית או משרה לערב.


איך להתכונן לראיון העבודה בתחום האדמיניסטרטיבי?

 • בתפקידי האדמיניסטרציה יש כמה וכמה תכונות חשובות והכרחיות בלעדיהן יהיה קשה לכל הצדדים, לכן חשוב שתבליט/י את התכונות מול המעסיק (אלו שיש לך), כמו: יכולת ארגון וסדר, שירותיות, כתיבה, ניסוח והבעה ברמה גבוה (בעברית, או אם יש צורך בשפות נוספות), עבודה מול כלים בסיסיים כמו אופיס, אווטלוק, יומנים, סלולרי וכד' (יכולת ללמוד ולהכיר כלים חדשים בהם הארגון משתמש), גמישות מבחינת שעות עבודה, אמינות, שאיפות ומטרות לשנים הקרובות.
 • בראיון יהיה טוב לספר על מקרים בתפקידים בעבר, בהן אפשר לראות ולהבין איך תכונות האופי שלך באים לידי ביטוי בעבודה, כמו למשל איתור מסמכים שחסך לחברה כסף וזמן, כמו טיפול בשיחות נכנסות של לקוחות שהיו פחות מרוצים ויצירת הזדמנות לחברה להפוך אותם ללקוחות מרוצים, כמו ניהול לו"ז ויומנים של בכירים בחברה, כמו עזרה מחוץ לשעות העבודה …
 • כאשר המעסיק יבין שאת או אתה מתאימים לתפקיד, ויתן את ההצעה המפורטת לתנאים ושכר, ניתן לבנות ולבקש מדרגות שכר ותנאים שישתפרו בכל כמה חודשים עד לרמה מספקת. המעסיק ידע שאת /אתה "שחקן קבוצתי" ומוכן להוכיח את עצמך בארגון.

מה עכשיו?

 • פתח/י חשבון מחפש/ת עבודה (חינם ללא תשלום או התחייבות): לטופס פתיחת חשבון
 • בדוק/י וסדר/י את קורות החיים שלך כך שיהיו שיווקיים ומתאימים לך בול.
 • הגש/י מועמדות לכל המשרות הרלוונטיות באתר.
 • שלח/י קורות חיים גם באמצעות מערכת הפצת קורות החיים שלנו (מאפשרת לך להגיע למעסיקים נוספים בנוסף לאלו שפרסמו מודעות דרושים).

חיפוש עבודה בתחום האדמיניסטרציה יכול לקחת זמן, חשוב מאוד להתמיד ולהישאר רעננים ו"בעניינים" כל הזמן, לעתים צריך להיות מוכנים לתנאים או דרישות שפחות מתאימים באותו רגע כדי להיכנס לארגון ולהוכיח ולהראות את היכולות שלך.

משרות והצעות עבודה בתחום האדמיניסטרציה

בהצלחה!

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • כל זכות: זכויות מובטלים, אבטלה ומחפשי עבודה
  כל זכות מובטלים, אבטלה ומחפשי עבודה - אתר כל זכות הינו יוזמה של משרד המשפטים, המשרד לשוויון חברתי וג'וינט ישראל.האתר מאפשר לכל אחד ואחת לדעת את זכויותיו במדינה על פי מצבו ובחלוקה לפי נושאים.
 • הגשת מועמדות והצעות עבודה עבור נהגים
  משרת נהג או נהגת ברוב המקרים נתפשות כמשרות קלות לביצוע ושאינן דורשות ידע או ניסיון ספציפי, נהג ב, נהג משאית, נהג רכב ציבורי, נהג שליח וכד' הינן מודעות דרושים בעלות פוטנציאל גדול לכל מחפש עבודה בעל רשיון נהיגה, כמובן שמודעות ותפקידים אלו יכולים להיות מאויישים ע"י גברים ונשים כאחד.
 • סוגי הצעות עבודה, האם אפשר לעבוד איך ובמה שמתאים לך?
  מאז ומתמיד עבדנו, כמו שאומרים, העבודה היא חיינו. אבל אופן ההתקשרות וסוגי הצעות העבודה שהיו פעם הלכו והתפתחו במקביל להתקדמות הטכנולוגית, לשינוי בצרכים של שוק העבודה ולשינוי שלנו כבני אדם. בעבר הלא כל כך רחוק (לפני כמה עשרות שנים בודדות), בשוק העבודה היו מספר סוגים מצומצם של הצעות עבודה, הצעות עבודה שנחשבות כסטנדרט היום לא…
 • האם כדאי להיות שכיר, לפתוח עסק או להיות פרילאנסר?
  במהלך חיפוש עבודה חדשה הרבה אנשים מוצאים את עצמם תוהים האם כדאי להם בכלל להמשיך להיות שכירים, או שאולי כדאי להם לנצל את צומת הדרכים בה הם נמצאים על מנת להגשים את החלום ולפתוח עסק עצמאי. הביקוש העולה לפרילאנסרים מעמיד אפשרות נוספת בפניהם, שהיא בחזקת "ללכת עם ולהרגיש בלי". ירון לוי, יועץ עסקי והבעלים של…
 • איך מוצאים עבודה כשאין ניסיון בתחום
  כולנו התחלנו בלי ניסיון, כל הגדולים בכל התחומים עשו את הצעד הראשון כשבארגז הכלים שלהם לא היה להם ניסיון.הרבה משרות והרבה מעסיקים דורשים מהעובדים החדשים שהם מגייסים ניסיון מקצועי, אפשר להבין את זה והסיבות לכך יכולות להיות מגוונות:

כניסה לחשבון