חיפוש עבודה חופשי לכולם, בלוח שלנו יש רק מודעות דרושים אמיתיות

search-iconמצא עבודה

הגשת מועמדות והצעות עבודה עבור נהגים

משרת נהג או נהגת ברוב המקרים נתפשות כמשרות קלות לביצוע ושאינן דורשות ידע או ניסיון ספציפי, נהג ב, נהג משאית, נהג רכב ציבורי, נהג שליח וכד' הינן מודעות דרושים בעלות פוטנציאל גדול לכל מחפש עבודה בעל רשיון נהיגה, כמובן שמודעות ותפקידים אלו יכולים להיות מאויישים ע"י גברים ונשים כאחד.

מה חשוב כאשר ניגשים להגיש מועמדות למשרת נהג /נהגת?

כמחפש עבודה תרצה להדגיש בפני המעסיק תכונות החשובות כנהג, חשובות למעסיק ולתפקיד הספציפי. נהג שליח צריך להיות זהיר ומהיר, נהג משאית או רכב כבד אחר יכול להיות שיצטרך גם כוח פיזי וביצוע העברות או סחיבות כלשהן, מגוון האפשרויות במשרות נהגות גדולות לכן חשוב מאוד לקרא את הדרישות ולהתאים את השיחה וקורות החיים לדרישות.

התכונות העיקריות שיהיו חשובות למעסיק בהצעות עבודה של נהג יהיו:

 • אחריות.
 • רשיון נהיגה בתוקף.
 • מינימום עבירות תנועה /עבירות תנועה שהן זניחות יחסית.
 • תעודת יושר.
 • לעיתים ניסיון כנהג צבאי יכול להיות רלוונטי ולהיות יתרון.
 • ממליצים תמיד יעזור לך להתקבל לעבודה (מישהו שיכול להעיד על האיכויות שלך).
 • גמישות מבחינת שעות עבודה (יכולת לעבוד בלילה למשל).

מה לכתוב בקורות החיים כנהג?

כמה דברים יכולים לעזור לך בקורות החיים, בהם אזכור תכונות אופי שידגישו את ההתאמה שלך לתפקיד, מצב משפחתי יכול להראות שאתה איש משפחה, המלצות של מעסיקים קודמים (ואולי גם רשימת ממליצים שיהיו מוכנים לקבל שיחת טלפון ממעסיק פוטנציאלי).

כמובן שסוג רישיון הנהיגה שלך, מצב הנקודות /עבירות.

מבחינת הניסיון המקצועי שלך בתחום חשוב יהיה לכתוב מה עשית, פירוט תחומי האחריות שהיו לך כנהג (שווי המטען ששינעת, דרגה או תפקיד האדם שהסעת (אם היית נהג פרטי), מרחקי הנסיעה שביצעת מידי יום (אם במסלולים קבועים או לפי הצורך), שעות העבודה שנתת וכד'.

מה עכשיו?

אחרי שסידרת את מסמך קורות החיים, עבור כל משרה שתרצה להגיש מועמדות מומלץ לעשות את השינויים הקטנים שיבליטו אותך על פי כל שאר המועמדים (בתחום עבודה כנהג יש הרבה מועמדים), מומלץ מאוד ליצור קשר טלפוני עם המעסיק אם מס' הטלפון רשום במודעה (אחרי ששלחת קורות חיים, כדי לודא שהמסמך התקבל וכדי לענות על שאלות אם יש למעסיק ולתאם ראיון עבודה פרונטלי).

ניתן לראות משרות בתחום נהיגה /הסעות /משלוחים בלוח שלנו:

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • כל זכות: זכויות מובטלים, אבטלה ומחפשי עבודה
  כל זכות מובטלים, אבטלה ומחפשי עבודה - אתר כל זכות הינו יוזמה של משרד המשפטים, המשרד לשוויון חברתי וג'וינט ישראל.האתר מאפשר לכל אחד ואחת לדעת את זכויותיו במדינה על פי מצבו ובחלוקה לפי נושאים.
 • איך למצוא עבודה בתחום האדמיניסטרציה /מזכירות (עם /בלי ניסיון)
  חיפוש עבודה בתחום האדמיניסטרציה בישראל יכול להיות מורכב, מגוון המשרות בתחום והדרישות של המעסיקים הופך את כתיבת קורות החיים למשרות אלו מורכב יותר.חשוב לדעת שיש הרבה מודעות דרושים בתחום האדמיניסטרציה ובתחום המזכירות, חלקם דורשים ניסיון (בעיקר כאשר מדובר בתפקיד אדמיניסטרטיבי בכיר או בחברות בהן יש תקן למשרה אחת בתחום, עבור אדם שאמור לנהל ולרכז את…
 • סוגי הצעות עבודה, האם אפשר לעבוד איך ובמה שמתאים לך?
  מאז ומתמיד עבדנו, כמו שאומרים, העבודה היא חיינו. אבל אופן ההתקשרות וסוגי הצעות העבודה שהיו פעם הלכו והתפתחו במקביל להתקדמות הטכנולוגית, לשינוי בצרכים של שוק העבודה ולשינוי שלנו כבני אדם. בעבר הלא כל כך רחוק (לפני כמה עשרות שנים בודדות), בשוק העבודה היו מספר סוגים מצומצם של הצעות עבודה, הצעות עבודה שנחשבות כסטנדרט היום לא…
 • האם כדאי להיות שכיר, לפתוח עסק או להיות פרילאנסר?
  במהלך חיפוש עבודה חדשה הרבה אנשים מוצאים את עצמם תוהים האם כדאי להם בכלל להמשיך להיות שכירים, או שאולי כדאי להם לנצל את צומת הדרכים בה הם נמצאים על מנת להגשים את החלום ולפתוח עסק עצמאי. הביקוש העולה לפרילאנסרים מעמיד אפשרות נוספת בפניהם, שהיא בחזקת "ללכת עם ולהרגיש בלי". ירון לוי, יועץ עסקי והבעלים של…
 • איך מוצאים עבודה כשאין ניסיון בתחום
  כולנו התחלנו בלי ניסיון, כל הגדולים בכל התחומים עשו את הצעד הראשון כשבארגז הכלים שלהם לא היה להם ניסיון.הרבה משרות והרבה מעסיקים דורשים מהעובדים החדשים שהם מגייסים ניסיון מקצועי, אפשר להבין את זה והסיבות לכך יכולות להיות מגוונות:

כניסה לחשבון