חיפוש עבודה חופשי לכולם, בלוח שלנו יש רק מודעות דרושים אמיתיות

search-iconמצא עבודה

סוגי הצעות עבודה, האם אפשר לעבוד איך ובמה שמתאים לך?

מאז ומתמיד עבדנו, כמו שאומרים, העבודה היא חיינו. אבל אופן ההתקשרות וסוגי הצעות העבודה שהיו פעם הלכו והתפתחו במקביל להתקדמות הטכנולוגית, לשינוי בצרכים של שוק העבודה ולשינוי שלנו כבני אדם. בעבר הלא כל כך רחוק (לפני כמה עשרות שנים בודדות), בשוק העבודה היו מספר סוגים מצומצם של הצעות עבודה, הצעות עבודה שנחשבות כסטנדרט היום לא היו קיימות אז, מה שהיה זמין היה פשוט:

 • הצעת עבודה במשרה מלאה.
 • עבודה במשרה חלקית /חצי משרה.

עם השנים, תוך כדי התפתחות שוק העבודה, נוצרו כמה וכמה אפשרויות תעסוקה וסוגי הצעות עבודה חדשות שהיו זמינות לעובדים בשוק המקומי ולמבקשי עבודה מארצות רחוקות (בעיקר אלו בהן הייתה בעיה תעסוקתית), האפשרות לעבוד במקום דרך צד ג', כמו למשל:

 • עבודה דרך חברת כ"א או חברה קבלנית (עובדי קבלן).
 • מהגרי עבודה שהגיעו לתקופה קצובה כדי לסייע לכוח העבודה המקומי בסוגי עבודות בעלי ביקוש נמוך.

ויחד עם ההתפתחות הטכנולוגית נפתחו בשוק העבודה אפשרויות וסוגים נוספים של הצעות עבודה, המחשוב אפשר לכל אחד ואחת להקים עסק עצמאי חכם, לתת שירותים מהבית, להיות מועסק בחברה ולעבוד מהבית ועוד ועוד, שוק העבודה הפך להיות גמיש לחלוטין עבור כל אחד ואחת:

 • הצעות עבודה ללא משרד, עבודה מהבית בחברות שאינן מחזיקות משרדים.
 • הצעות עבודה לעבוד בחללים משותפים, משרדים זמניים /משרדים בפריסה בינלאומית.
 • עבודה מהבית כעצמאים ומתן שירותים מרחוק.

החיבור הטלפון הנייד למיילים /תוכנות מסרים והאפשרות להיות בעבודה בכל זמן ומקום מאפשרות לנו גם לתת שירותים בין מדינות (כחברות או כעצמאיים), המשמעויות רחבות מאוד עבור המשק והתעסוקה, עבור האנשים, יחד עם הטוב שמאפשר לכל אחד ואחת לעבוד מכל מקום יש גם השלכות נוספות למשק ולאדם, אבל זה כבר למאמר אחר.

אם את או אתה מחפש עבודה או מחפשת עבודה, בכל מקום בארץ וכמעט בכל תחום, יש עבודה וישנן הצעות עבודה. היכולת שלך להסתגל וללמוד, להתפתח ולהכיר אפשרויות שונות היא המפתח למציאת עבודה מתאימה ולהתפתחות מקצועית, למשל:

מדריך /מדריכה
אם אתה מדריך ורוצה להדריך אבל מקום המגורים שלך מרוחק, תוכל להקים חשבון יוטיוב ולצלם את עצמך מדריך באמצעות הטלפון הנייד, ולהגיע לאלפי אנשים מהבית.
ניתן גם להעביר שעורים ע"י תוכנות שיתוף שונות או שיחות וידאו של אחד על אחד או אחד בכיתה עם מאות תלמידים.

הקמת אתרים
היום כל אחד ואחת יכולים ללמוד איך להקים אתרים, בין אם ממש לתכנת או ללמוד מערכת ספציפית כמו וורדפרס או וויקס ולתת שירותים עבור מי שמעוניין באתר באותה פלטפורמה, עבודה בהקמת אתרים יכולה להיות מהבית, יכולה להיות בחברה, יכולה להיות מבית קפה או אפילו מחו"ל תוך כדי טיול.

שיווק באינטרנט או שיווק ברשתות חברתיות
מקצוע שלא היה קיים לפני האינטרנט, לפני פייסבוק, לפני הרשתות החברתיות בכלל. כמו בהקמת אתרים, היום אפשרי לתת שירותים מכל מקום ולכל מקום, יש בזה המון עבודה. כדי להתחיל צריך רק ללמוד את הדברים, להתנסות בפרוייקט אחד או שניים ולהתחיל לתת שירותים בתשלום.

הצעות עבודה במגוון תחומים נוספים אפשריות היום מכל מקום וזמן, כמו למשל: עבודה אדמיניסטרטיבית, עבודה במכירות טלפוניות, מתן שירות לקוחות, שירותים בתחום הביטוח, עבודה בעריכת דין, חשבונאות וכספים, מתן שירותי ייעוץ בתחומים שונים, עבודה בהדרכות ולימוד, עבודה מחשבים, במכירות, בתחום השיווק, עבודה בעיצוב (עיצוב אתרים, עיצוב דפוס, עיצוב מוצרים ועוד), עריכת וידאו ועוד ועוד תחומים שפתוחים לכולם בכל מקום ובכל זמן.


מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • כל זכות: זכויות מובטלים, אבטלה ומחפשי עבודה
  כל זכות מובטלים, אבטלה ומחפשי עבודה - אתר כל זכות הינו יוזמה של משרד המשפטים, המשרד לשוויון חברתי וג'וינט ישראל.האתר מאפשר לכל אחד ואחת לדעת את זכויותיו במדינה על פי מצבו ובחלוקה לפי נושאים.
 • הגשת מועמדות והצעות עבודה עבור נהגים
  משרת נהג או נהגת ברוב המקרים נתפשות כמשרות קלות לביצוע ושאינן דורשות ידע או ניסיון ספציפי, נהג ב, נהג משאית, נהג רכב ציבורי, נהג שליח וכד' הינן מודעות דרושים בעלות פוטנציאל גדול לכל מחפש עבודה בעל רשיון נהיגה, כמובן שמודעות ותפקידים אלו יכולים להיות מאויישים ע"י גברים ונשים כאחד.
 • איך למצוא עבודה בתחום האדמיניסטרציה /מזכירות (עם /בלי ניסיון)
  חיפוש עבודה בתחום האדמיניסטרציה בישראל יכול להיות מורכב, מגוון המשרות בתחום והדרישות של המעסיקים הופך את כתיבת קורות החיים למשרות אלו מורכב יותר.חשוב לדעת שיש הרבה מודעות דרושים בתחום האדמיניסטרציה ובתחום המזכירות, חלקם דורשים ניסיון (בעיקר כאשר מדובר בתפקיד אדמיניסטרטיבי בכיר או בחברות בהן יש תקן למשרה אחת בתחום, עבור אדם שאמור לנהל ולרכז את…
 • האם כדאי להיות שכיר, לפתוח עסק או להיות פרילאנסר?
  במהלך חיפוש עבודה חדשה הרבה אנשים מוצאים את עצמם תוהים האם כדאי להם בכלל להמשיך להיות שכירים, או שאולי כדאי להם לנצל את צומת הדרכים בה הם נמצאים על מנת להגשים את החלום ולפתוח עסק עצמאי. הביקוש העולה לפרילאנסרים מעמיד אפשרות נוספת בפניהם, שהיא בחזקת "ללכת עם ולהרגיש בלי". ירון לוי, יועץ עסקי והבעלים של…
 • איך מוצאים עבודה כשאין ניסיון בתחום
  כולנו התחלנו בלי ניסיון, כל הגדולים בכל התחומים עשו את הצעד הראשון כשבארגז הכלים שלהם לא היה להם ניסיון.הרבה משרות והרבה מעסיקים דורשים מהעובדים החדשים שהם מגייסים ניסיון מקצועי, אפשר להבין את זה והסיבות לכך יכולות להיות מגוונות:

כניסה לחשבון