מובטל" דרושים, הצעות עבודה והזדמנויות לתעסוקה ולפיתוח קריירה"

search-iconמצא עבודה

עבודה בתחום הביטוח

תחום הביטוח על סוגיו השונים – ביטוח רכב , ביטוח רכוש וביטוחי מבנה למיניהם, לא מראה סימנים שליליים. נהפוך הוא – התחום הולך ומתפתח ומראה סימנים חזקים המעידים על נטיות להתחזקות. מצד אחד, האסונות הגדולים והרצופים שפגעו באזורים שונים בעולם גרמו הוצאות עתק לחברות הביטוח הגדולות והירידה ברמת הביטחון בנתיבי הים העלתה מאד את מחירי ביטוחי המטענים. אבל מול כל אלה עומדת ההכרה המתחזקת של חלקים גדולים בציבור בצורך ובהכרח בביטוח והנטייה של גופים רבים לחייב מבצעי רכישות בביצוע ביטוח לנכס שרכשו. ביטוח דירה הוא חובה, על מנת שיהיה אפשר להשתמש בו במקרה הצורך.

כיון שכך, ישנה גם דרישה קשיחה למדיי לכוח אדם איכותי, לביצוע סוגים שונים של עבודה בביטוח. הרוב המוחלט של המשרות המוצעות ביטוח דורשות התמקצעות, התמדה, רכישת ידע ואופטימיות, כיון שכמעט בכל עבודה בתחום הביטוח ישנו המימד השיווקי. משמע קיימת האופציה לחוות סירוב או אפילו סוג של עויינות.

סוגים שונים של עבודה בביטוח

ביטוח רכב- ביטוח הרכב על כל סוגיו- ביטוח חובה , ביטוח צד שלישי או ביטוח מקיף הוא אחד התחומים הקשים ביותר מבחינת הדרישות לכח אדם מקצועי. הביטוח בא לתת מענה לתביעות כנגד תביעות גוף או תביעות רכוש מכל סוג שהוא..

ביטוח מבנה- אסונות הטבע השונים שפקדו את העולם כולו בשנים האחרונות, ממחישות בצורה בלתי משתמעת לשתי פנים את החשיבות הגדולה של נושא ביטוח המבנה. בהעדר ביטוח כזה, אדם יכול להשקיע את כספו, להשקיע יזע ודמעות ברכישת בית חלומותיו, והכל יכול לרדת לטמיון בתוך זמן קצר להדהים, כשכל המבנה ייהרס ויהפוך לעיי חורבות, יחד עם החלומות והתקוות של בעליו. למעשה, מחוייב כל נוטל משכנתא על ידי הגוף שהעניק לו אותה לבצע ביטוח מבנה וביטוח חיים, כחלק מהתנאים לקבלת הלוואה לרכישת דירה.

ביטוח תכולה- לא רק המבנה, גם התכולה שלו ראויה לתשומת לב, ומן הראוי לבטח אותה. כאן, חוץ מההשפעה ההרסנית שעלולה להיות לאירועים ואסונות טבע למיניהם יכולים להתרחש אסונות שהם מעשה ידיו של אדם, בשוגג או במזיד. הצתה, פגיעה ברכוש בכל צורה שהיא או התפרצות וגניבת רכוש הם רק חלק מהפגעים מעשה ידי האדם.
נ עוד סוג של ביטוח, הוא זה הנותן מענה לתוצאות אפשריות של המוות האפשרי של המבוטח. במקרה הזה תהנה משפחתו מתשלומי הביטוח, שיפצו אותה במידת מה בעבור אבדן התמיכה הכלכלית אותה סיפק המבוטח.

ביטוח מטענים- במקרה של שינוע ושילוח מטענים למקומות שונים בעולם, הן למטרות מסחר והן למטרות אישיות.

הצעות עבודה בתחום הביטוח

ניתן למצוא בלוח המשרות כמה וכמה הצעות עבודה בתחום הביטוח, כאן: עבודה בביטוח
כל אחד מתחומי הביטוח המוזכרים לעיל הינו עולם ומלואו ודורש לימוד מעמיק והתמקצעות. בכל אחד מהתחומים האלה נדרשים אנשי ביטוח מכל הדרגים, על מנת לטפל בכל תחומי האחריות של החברה המבטחת.

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • הגדרת סוכן חכם (איך לקבל את המשרות ישירות למייל)
  בעולם התעסוקה של היום, מחפשי עבודה חייבים לעמוד בציפיות המעסיק כדי להיכנס לתהליך המיון, אחת הציפיות היא מהירות תגובה. העולם מתקדם והופך למהיר יותר, מי שממצמץ עלול להחמיץ הזדמנות.מערכת הסוכן החכם שלנו מאפשרת לך להגיב בין הראשונים לכל משרה שרלוונטית לך, על ידי מנגנון נוח ופשוט ניתן לקבוע אילו הצעות עבודה מעניינות אותך ולקבל אותן…
 • איך מוצאים עבודה כשאין ניסיון בתחום
  כולנו התחלנו בלי ניסיון, כל הגדולים בכל התחומים עשו את הצעד הראשון כשבארגז הכלים שלהם לא היה להם ניסיון.הרבה משרות והרבה מעסיקים דורשים מהעובדים החדשים שהם מגייסים ניסיון מקצועי, אפשר להבין את זה והסיבות לכך יכולות להיות מגוונות:
 • הגשת מועמדות ושליחת קורות חיים למשרה
  מה צריך לעשות בכדי להגיש מועמדות למשרה באתר.חובה להתחבר לחשבון האישי כדי לשלוח קורות חיים לכן לפני הכל - התחבר/י לחשבון האישיבמידה ואין לך חשבון באתר, פתיחת החשבון הינה מהירה וללא תשלום באמצעות הטופס הבא: פתיחת חשבון מחפש/ת עבודה.
 • עבודה בחו"ל - רילוקיישן כחוויה
  במסגרת היציאה לרילוקיישן כחלק מהחלפת מקום העבודה בארץ למקום חדש בחו"ל, ישנם דברים רבים שיש להביא בחשבון. עבודה בחו"ל אינה פירושה רק מציאת מקום עבודה חדש והסתגלות לצוות העובדים, אלא במקרה בו כל בני המשפחה נוסעים מדובר בחוויה בלתי נשכחת, אך גם חוויה המצריכה לשאול שאלות כגון: כיצד ניתן ליהנות מהרילוקיישן, כיצד הילדים יסתגלו למקום…
 • אם לחפש עבודה, אז לחפש כדי למצוא !!!
   שנות הניסיון שצברנו במתן שירות למחפשי עבודה ולמעסיקים לימדו אותנו קצת על חיפוש עבודה. מאמר זה נכתב על מנת לאפשר לך, "משב רוח" של התחדשות והתרעננות לשיפור הסיכויים שלך למציאת עבודה.הכתוב במאמר זה אינו מדע מדויק, והמאמר נכתב לכל מחפשי העבודה באשר הם, זכותך וחובתך לבדוק ולראות את הדברים לפני פעולה כלשהי, בחר/י את מה…

כניסה לחשבון

שכחתם סיסמא?

fb-login