איך להכניס את לוגו החברה למודעת דרושים - "מובטל" דרושים

לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

איך להכניס את לוגו החברה למודעת דרושים

בעוד שהמטרה העיקרית של מודעת הדרושים היא לאתר מועמדים לתפקיד כולנו יודעים שיש למודעה יכולות נוספות והיא גם יכולה לשמש ככלי מיתוגי /שיווקי שמקדם את החברה מול העולם.

אחת הדרכים היא להציג את לוגו החברה.
חברה שמגייסת היא חברה שנמצאת בתהליך התפתחות וגדילה, הצגת לוגו החברה ופרטי קשר נוספים מעידים על כך ויש להם השפעות חיוביות עיקריות ומשניות.

איך מציגים את לוגו החברה במודעות הדרושים:

1. פותחים חשבון מעסיק או מתחברים לחשבון הקיים, ונכנסים לאיזור האישי.

התחברות לחשבון באתר מובטל דרושים


2. נכנסים לדף פרופיל חברה.

פרופיל מעסיק - מובטל דרושים


3. ממלאים את פרטי החברה ומעלים את לוגו החברה - לאחר מכן שומרים את הפרטים.

טופס פרופיל מעסיק אתר מובטל דרושים

 

אילו מודעות מציגות את הלוגו?

 • מודעות של מנויים באתר (מנוי משודרג).
 • משרות חמות. 
 • משרות חינמיות ששדרגת למשרה חמה.

התוצאה

פעם אחת מגדירים את פרופיל החברה, מאותו רגע כל המודעות שלך באתר יותר בולטות, מקבלות יותר חשיפה ומושכת יותר מתעניינים ומתעניינות ועושה שירות חשוב נוסף לחברה ולמותג באותו זמן.
*תלוי בסוג המנוי שלך באתר וסוג המודעה שפרסמת.
מאמרים אחרונים בתחום מדריכים /עזרה

 • מודעות דרושים לדוגמא - דגשים לכתיבת מודעות דרושים
  לבקשת המעסיקים, ואחרי פרסום המאמר של הנחיות והמלצות לטובת ניסוח מודעת דרושים שעובדת (במרבית המקרים), אנחנו מעלים כאן מספר מודעות דרושים לדוגמא, מודעות שיעזרו לכם לראות ואולי להשתמש בחלק מהדרכים שעובדות בפרסום משרות חדשות בלוח.
 • הזמנה למעסיקים: פרסום דרושים (עד 30 מודעות) חינם
   הצטרפו וקבלו מנוי מעסיקים לפרסום וניהול מודעות דרושים ללא תשלום וללא התחייבות - קבלו פרסום של עד 30 משרות (בכל נקודת זמן) במהלך שנת 2019!
 • איך לנסח תיאור תפקיד ודרישות משרה במודעת דרושים
  אחרי שראינו איך לנסח כותרת נכונה ואפקטיבית למודעת דרושים (המאמר כאן: ניסוח כותרת מודעת דרושים) במאמר זה נתמקד בניסוח תיאור התפקיד ודרישות משרה במודעת הדרושים.
 • איך מנסחים כותרת נכונה למודעת דרושים?
  לכותרת מודעת הדרושים יש תפקיד עיקרי אחד ועוד מספר תפקידי משנה שאפשר להשיג באמצעותה. התפקיד העיקרי הוא למשוך ולעניין מועמדים פוטנציאליים שנכונים לתפקיד ולארגון, כיוון שבמרבית לוחות הדרושים, כותרת זו היא הדבר הראשון שהמועמדים רואים (בלוח הדרושים, בסוכן החכם שמגיע למייל, ברשתות החברתיות וכד'..), חשוב לנסח אותה נכון.
 • איך לכתוב מודעת דרושים שעושה את העבודה
  אנחנו באתר "מובטל" דרושים, בודקים כל מודעת דרושים שמוגשת לפרסום באתר, איכות הלוח והשירות ללקוח חשובה לנו ומובילה אותנו משנת 2000. חשוב לנו שלמעסיקים יהיה קל ונוח לפרסם ולנהל מודעות דרושים וחשוב לנו שמחפשי העבודה יראו הצעות עבודה עדכניות ורלוונטיות בלבד בכדי שימצאו את עבודה הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר! במאמר זה אנחנו רוצים לחלוק…

כניסה לחשבון