אודות - "מובטל" דרושים

לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

"מובטל" דרושים

אתר "מובטל" דרושים הוקם בשנת 2000/1 בתקופה מאתגרת מאוד במציאות הישראלית של אז. בעקבות המצב והצורך שנוצר האתר נתן מענה והיה בין הראשונים לאפשר חיפוש עבודה, קהילה ומקור למידע חשוב באותם ימים באינטרנט הישראלי.

החזון הוא לאפשר לכל אחד ואחת למצוא את מקום העבודה הנכון לו או לה באופן חופשי וללא מגבלות, חזון אשר מומש מאז אלפי פעמים וימשיך להיות ממומש עוד הרבה יותר.

האתר כיום מספק שירותי לוח דרושים, למעסיקים הוא מהווה מקום פשוט, נוח וקל לפרסם את דרישות כ"א שלהם באמצעות מערכת פרסום משרות חדשנית ונוחה, ולמחפשי העבודה לאתר ולמצוא הצעות עבודה באופן קל, נוח ופשוט ולהגיש מועמדות לכל משרה שיחפצו ללא תשלום ובאופן חופשי.

החזון שלנו

חיפוש עבודה קל ונוח

אנחנו גאים להיות לוח דרושים נוח ופשוט, לוח דרושים אשר לא דורש ממחפש העבודה זמן (מעבר למה שצריך) או יכולות מיוחדות אחרות. הכל פשוט וחופשי.

פרסום דרושים מהיר ויעיל

מודעת דרושים היא נקודת המפגש בין הצורך של המעסיק ליכולות של מחפשי העבודה השונים. אנחנו יצרנו לוח דרושים נוח, פשוט וקל לטובת יעול התהליך עבור המעסיקים ומתן שירות מהיר, קל ומגוון.

משרות אמיתיות בלבד

כל המשרות בלוח הדרושים שלנו הן משרות אמיתיות אשר פורסמו על ידי המעסיקים ומנוהלות על ידם. הלוח מציג מודעות רלוונטיות בלבד לתקופה קצובה בלבד.

פרסמנו מודעת דרושים, המועמד הראשון ששלח לנו קורות חיים היה בול, זומן לראיון והתקבל לעבודה!

ישראל

עשיתי פרסום לשתי מודעות דרושים עבור פרילנסרים, עשיתי את זה כשחשבתי שאני לא אמצא לי את העזרה שהייתי צריך. מצאתי אותה אצלכם - שאפו!

גדי לוי, עצמאי

חודשים עברו עד שמצאנו אתכם, אח"כ רק כמה שבועות עד שאיתרנו את המנהלת האדמיניסטרטיבית הטובה ביותר בעולם (עבורנו כמובן) - הפרסום אצלכם היה מעולה.

מנכלי"ת סטודיו לעיצוב

אחוז גבוה מהמאמנים שלנו היום הגיעו דרככם, תודה. אשמח לראותכם באימון הקרוב :)

בני, מנהל קבוצת ריצה ארצית

מצאנו את העובדת שלנו אצלכם, איישנו את התפקיד תוך שבוע! תודה רבה.

שירה, כ"א, חברת הייטק גדולה

כניסה לחשבון