לוח דרושים | חיפוש עבודה בחינם | פיתוח קריירה

search-iconמצא עבודה

אודותינו

אתר "מובטל" דרושים הוקם בשנת 2000/1 בתקופה מאתגרת מאוד במציאות הישראלית של אז. בעקבות המצב והצורך שנוצר האתר נתן מענה והיה בין הראשונים לאפשר חיפוש עבודה, קהילה ומקור למידע חשוב באותם ימים באינטרנט הישראלי.

החזון הוא לאפשר לכל אחד ואחת למצוא את מקום העבודה הנכון לו או לה באופן חופשי וללא מגבלות, חזון אשר מומש מאז אלפי פעמים וימשיך להיות ממומש עוד הרבה יותר.

האתר כיום מספק שירותי לוח דרושים, למעסיקים הוא מהווה מקום פשוט, נוח וקל לפרסם את דרישות כ"א שלהם באמצעות מערכת פרסום משרות חדשנית ונוחה, ולמחפשי העבודה לאתר ולמצוא הצעות עבודה באופן קל, נוח ופשוט ולהגיש מועמדות לכל משרה שיחפצו ללא תשלום ובאופן חופשי.

החזון שלנו

חיפוש עבודה קל ונוח

אנחנו גאים להיות לוח דרושים נוח ופשוט, לוח דרושים אשר לא דורש ממחפש העבודה זמן (מעבר למה שצריך) או יכולות מיוחדות אחרות. הכל פשוט וחופשי.

פרסום דרושים מהיר ויעיל

מודעת דרושים היא נקודת המפגש בין הצורך של המעסיק ליכולות של מחפשי העבודה השונים. אנחנו יצרנו לוח דרושים נוח, פשוט וקל לטובת יעול התהליך עבור המעסיקים ומתן שירות מהיר, קל ומגוון.

משרות בלעדיות בלבד

כל המשרות בלוח הדרושים שלנו הן משרות בלעדיות אשר פורסמו רק על ידי המעסיקים. הלוח "טרי" ומציג משרות פתוחות הממתינות לאדם הנכון.

עשיתי פרסום לשתי מודעות דרושים עבור פרילנסרים, עשיתי את זה כשחשבתי שאני לא אמצא לי את העזרה שהייתי צריך. מצאתי אותה אצלכם - שאפו!

גדי לוי, עצמאי

חודשים עברו עד שמצאנו אתכם, אח"כ רק כמה שבועות עד שאיתרנו את המנהלת האדמיניסטרטיבית הטובה ביותר בעולם (עבורנו כמובן) - הפרסום אצלכם היה מעולה.

מנכלי"ת סטודיו לעיצוב

אחוז גבוה מהמאמנים שלנו היום הגיעו דרככם, תודה. אשמח לראותכם באימון הקרוב :)

בני, מנהל קבוצת ריצה ארצית

כניסה לחשבון