איזו הזדמנות למציאת עבודה רוב מחפשי העבודה מפספסים? - "מובטל" דרושים

לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

איזו הזדמנות למציאת עבודה רוב מחפשי העבודה מפספסים?


אם הגעת למצב בו כבר אין לך מה לעשות יותר, אין הצעות עבודה שמתאימות לך ושאתה רוצה לקחת, סידרת את קורות החיים שלך בצורה הכי טובה שאפשר, הלכת לראיונות עבודה והיית הכי טוב שלך, הפעלת קשרים ובני משפחה, שיפרת את הנראות שלך במנועי החיפוש וברשתות החברתיות, הסכמת להתפשר מעט בשכר ובתנאים, היית סבלני וחיובי … וכל זה לא עזר לך למצוא את מה שאתה מחפש, אולי הגיע הזמן לבחון את האפשרות הזו.

האפשרות אליה אנחנו מתכוונים היא בעצם חזרה לעבודה במקום העבודה הקודם.

חשוב להדגיש שזה מתאים למי שעזב את מקום העבודה בצורה מכובדת וידידותית (כמו שאנחנו ממליצים וכמו שנכון לעשות תמיד) ועל מנת לשפר את התנאים, התפקיד והשכר ולא בצורה אחרת.

הרוב יגידו "עזבתי את מקום העבודה בגלל סיבה מסויימת, למה שאני אחשוב על חזרה לשם?", ובכן, זה פחות משנה מדוע עזבת את המקום, אם השכר או התנאים, אם בגלל הבוס או התפקיד, הדברים האלו משתנים כל הזמן בארגונים ויש סיכוי טוב שכשתחזור, אם תחזור, הדברים יהיו שונים.

יש יתרונות בחזרה למקום העבודה הקודם

 • מכירים אותך, הסיכוי שלך להתקבל לעבודה גבוה יותר, זה טוב למעסיק (מתוך נקודת ההנחה שהיית טוב בתפקיד שביצעת), זה טוב לך כיוון שיש לך יתרון גדול מול שאר מחפשי העבודה שמתמודדים על משרה ואולי אפילו יש סיכוי שהמשרה לא פורסמה כלל (אז אתה המתמודד היחיד).
 • אם מדובר במעסיק קודם, או אפילו במעסיק קודם קודם, או מעסיק קודם קודם קודם, יש סיכוי טוב שתוכל לשפר את התנאים שהיו לך ב10-20 אחוז, למדת משהו בזמן שעבדת במקום אחר, צברת ניסיון נוסף ואתה נכנס למקום מוכר.
 • עלויות הגיוס וה"סיכון" של המעסיק נמוכות מאוד כיוון שהוא כבר מכיר אותך ועבד איתך. זה יתרון משמעותי מאוד.
 • זמן הכניסה לתפקיד יהיה קצר, כיוון שאתה חוזר למקום מוכר תוכל להשתלב ולהיות פרודוקטיבי תוך זמן מאוד קצר, בניגוד לאדם חדש שלא מכיר את הדברים שבדרך כלל מקבל 100 ימי חסד לפחות (משהו כמו 3 משכורות שהמעסיק משלם לעובד חדש משמשות בעיקר עבור קליטה והכשרה).
 • אתה כבר מכיר חלק מהעובדים בחברה, מהיום הראשון יהיה לך עם מי ללכת לאכול צהרים ומבחינת המעסיק, הכניסה שלך תהיה חלקה ומהירה יותר גם בהיבט החברתי. טוב לך - טוב למעסיק.
אז אם עדיין לא עשית את זה וזה משהו שיכול לבוא בחשבון מבחינתך, בדוק עם מעסיקים קודמים שלך ותראה אם יש לך אפשרות לחזור.
חשוב לנו לציין שכל מה שרשמנו נכון לגברים ולנשים, הטקסט רשום הפעם בלשון זכר מטעמי נוחות אבל הרצון שלנו שאתן תמצאו עבודה הוא לפחות כמו שאנחנו רוצים שהם, הגברים, ימצאו.

אנחנו כאן בשבילך ורוצים שתמצא עבודה

לוח דרושים: דרושים
רישום לאתר: רישום לאתר
סוכן חכם: סוכן חכם
הפצת קו"ח: הפצת קורות חיים למעסיקים

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • לקראת החופש הגדול, טיפים לניסוח מודעת דרושים לנוער
  החופש הגדול מתקרב וכך גם הסוף לבלאגן במשרד, בני הנוער המחפשים עבודה יגיעו לכמה שבועות כדי לסדר את הארכיון, לטפל במחסנים, לסייע בסידור וארגון חדרים, יסרקו, ידריכו, יעזרו עם המחשבים ועוד ועוד.
 • עבודה לסטודנטים, עבודה במהלך לימודים
  רובנו, זקוקים לפרנסה בכל שלב בחיים, וגם בתקופת הלימודים. במאמר זה נראה מהם התפקידים שמתאימים לסטודנטים? ואיך מוצאים עבודה שמשתלבת באופן הטוב ביותר עם תקופת לימודים?
 • איך עוברים מתפקידי מזכירות לניהול משרד?
  תפקידי מזכירות ואדמיניסטרציה הם תחום רחב ומגוון מתוכו אפשר להתפתח ולצמוח לתפקידים ותחומים נוספים. אנו כאן על מנת לסייע לכם ללמוד על דרכים להתקדם בדרגות ולעבור מתפקידי מזכירות ותפקידי אדמיניסטרציה, לתפקידים בכירים יותר כמו ניהול משרד וכמו עוזרת אישית לבכירים. אז איך עושים זאת?
 • המעסיקים לא חוזרים אליך? בדוק/י למה
  אתם ממשיכים להעביר קורות חיים אל מעסיקים ללא מענה? זה הזמן ללמוד כיצד לעשות זאת נכון. סיבות רבות יכולת להוביל לכך שמעסיקים לא חוזרים אליכם. אז למה זה קורה?
 • אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני
  ברור לכול שככלל, הרושם הראשון חשוב וקובע, אבל פחות ברור שיצירת רושם ראשון במקום עבודה חדש, איננו עניין לרגע ויכול להימשך זמן רב ואפילו מספר חודשים. וזאת מדוע ? בארגונים גדולים , לוקח זמן ליצור רושם ראשון אצל האנשים. באשר מדובר בארגון גדול, דרושים מספר חודשים עד שמזדמן לפגוש את כל המנהלים, העובדים, הספקים, השותפים…
 • איך לבסס מעמד בתפקיד חדש?
  התחלת לעבוד בעבודה חדשה, בתקופה הראשונה רוב הדברים חדשים לך, אנשים, תפקידים, תחומי אחריות, תהליכים בארגון, הפוליטיקה הארגונית, המנהלים, העובדים, המשרדים, הערכים והחזון המוטמע בארגון ועוד ועוד.בהמשך למאמר הקודם, המדריך לשבוע הראשון בעבודה, הנה שלושה דברים שאפשר לעשות בעבודה החדשה כדי לבסס מעמד וכדי להתחיל ברגל ימין:

כניסה לחשבון