איך אפשר להיכנס לתחום ההייטק (ללא ידע מוקדם וללא קורס במכללה)? - "מובטל" דרושים

לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

איך אפשר להיכנס לתחום ההייטק (ללא ידע מוקדם וללא קורס במכללה)?

כולנו יודעים שיש הרבה עבודה בתחום ההייטק והמחשבים, אנחנו גם מכירים את סיפורי ההצלחה והשכר הגבוה שמעסיקים משלמים לעובדים הטובים בתחום. אז נכון שכותרת המאמר נשמעת כמו קליקבייט, כמו הבטחה שלא ניתן לממש באמת, ושאנחנו רגילים שקורסי הסבה למקצועות ההייטק הם קורסים יקרים וארוכים שבסופם אין באמת הבטחה לעבודה בתחום ההייטק. אבל זה בהחלט אפשרי - אז...

איך עושים את זה? איך נכנסים לתחום ההייטק בהשקעה של זמן בלבד

הכותרת של המאמר "איך אפשר להיכנס לתחום ההייטק (ללא ידע מוקדם וללא קורס במכללה)?" אמיתית ונכונה ובהחלט מרמזת על הדבר עצמו - ניתן להיכנס ולעבוד בתחום ההייטק גם אם לא עברת קורס הסבה להייטק במכללה יקרה.

זה אפשרי - ככה עושים את זה

לא מדובר בפתרון קסם, וכן נדרש ממך השקעה של זמן - אבל רק השקעה של זמן שבכל מקרה היית משקיע בקורס כניסה להייטק. היתרון השני הוא שקצב ההתקדמות שלך תלוי רק בך, ניתן ללמוד ולהתקדם לאט במקביל לעבודה זמנית, אפשר גם לעשות את זה בקצב מהיר ולהתקדם וללמוד תוך מספר שבועות ולהגיע לרמה כזו שתאפשר לך להתחיל לעבוד בהייטק.

יש פלטפורמה (עליה כבר סיפרנו למחפשי העבודה הרשומים שלנו) שמאפשרת לימוד אישי של תכנות, מרמת המתחילים ועד למתקדמים, שמאפשרת לכל אחד ואחת שרוצים לעשות את זה בהשקעה של זמן בלבד!

אם יש לך את הרצון להיכנס לתחום ההיטק
אם יש לך את הזמן להשקיע בזה

הכל זמין עבורך פה: https://www.freecodecamp.org/

כניסה, רישום והתחלת לימודים - הכל בשליטה שלך והכל בהחלט אפשרי,
לימודים נעימים והצלחה בכל!

אחרי שתסיימו ללמוד, שתגיעו לרמה כזו שתוכלו לעבור ראיון עבודה למשרה בתחום ההייטק - חזרו אלינו והגישו מועמדות למשרות בתחום בו תרצו, ואם אתם מחפשים עבודה זמנית רק לבינתיים - כנסו ללוח הדרושים שלנו ומצאו את מה שמתאים לכם.

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • חיפוש עבודה
  חיפוש עבודה הוא תהליך אשר דורש משאבים וכוחות נפש - מכל אחד ובכל מצב.מי שפונה לתחומים המסורתיים כמו חיפוש עבודה בשירות לקוחות, חיפוש עבודה בשיווק, במזכירות ואדמיניסטרציה, חיפוש עבודה בביטחון או בעבודה פיזית אחרת חווה את אותם קשיים כמו מי שמחפש עבודה בתחומי הטכנולוגיה והמדע כמו חיפוש עבודה בהייטק או במקצועות האינטרנט, חיפוש עבודות מחקר…
 • תצאו להתאוורר - חפשו עבודה מכל מקום
  זה נכון שחיפוש עבודה זה תהליך שחייבים לעשות כשחייבים למצוא עבודה, וזה נכון שיש קושי בחיפוש עבודה והוא דבר שמשפיע על הרבה מקומות בחיים שלנו, זה נכון שזה דחוף למצוא עבודה ולפעמים אפילו מאוד דחוף.
 • מתי עדיף לא לשלוח קורות חיים?
  כמחפשי עבודה אנחנו עוברים סיטואציות ומצבים שונים שמשפיעים עלינו וגורמים לנו להרגיש כל מיני דברים, ברי מזל, לא מוצלחים, יכולים לעשות הכל, כעס, תסכול, שמחה ועצב ועוד ועוד תחושות שעולות במהלך תהליך חיפוש העבודה ובהקשר אליו.
 • למה אתם לא מוצאים עבודה? ואחרים כן - בחנו את עצמכם
  אם גם אתם שואלים את עצמכם "למה אני לא מוצא עבודה?" או "למה המעסיקים לא חוזרים אלי?" …. אז המאמר הזה עבורכם. ישנן הרבה סיבות שיכולות לגרום למחפשי עבודה לא למצוא עבודה, חלקן סיבות אובייקטיביות שאינן קשורות באופן ישיר במה שאנחנו עושים בחיפוש העבודה וחלקן תוצאה ישירה של מה שאנחנו לא עושים בחיפוש עבודה.
 • לקראת החופש הגדול, טיפים לניסוח מודעת דרושים לנוער
  החופש הגדול מתקרב וכך גם הסוף לבלאגן במשרד, בני הנוער המחפשים עבודה יגיעו לכמה שבועות כדי לסדר את הארכיון, לטפל במחסנים, לסייע בסידור וארגון חדרים, יסרקו, ידריכו, יעזרו עם המחשבים ועוד ועוד.

כניסה לחשבון