הגשת מועמדות והצעות עבודה עבור נהגים - "מובטל" דרושים

לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

הגשת מועמדות והצעות עבודה עבור נהגים

משרת נהג או נהגת ברוב המקרים נתפשות כמשרות קלות לביצוע ושאינן דורשות ידע או ניסיון ספציפי, נהג ב, נהג משאית, נהג רכב ציבורי, נהג שליח וכד' הינן מודעות דרושים בעלות פוטנציאל גדול לכל מחפש עבודה בעל רשיון נהיגה, כמובן שמודעות ותפקידים אלו יכולים להיות מאויישים ע"י גברים ונשים כאחד.

מה חשוב כאשר ניגשים להגיש מועמדות למשרת נהג /נהגת?

כמחפש עבודה תרצה להדגיש בפני המעסיק תכונות החשובות כנהג, חשובות למעסיק ולתפקיד הספציפי. נהג שליח צריך להיות זהיר ומהיר, נהג משאית או רכב כבד אחר יכול להיות שיצטרך גם כוח פיזי וביצוע העברות או סחיבות כלשהן, מגוון האפשרויות במשרות נהגות גדולות לכן חשוב מאוד לקרא את הדרישות ולהתאים את השיחה וקורות החיים לדרישות.

התכונות העיקריות שיהיו חשובות למעסיק בהצעות עבודה של נהג יהיו:

 • אחריות.
 • רשיון נהיגה בתוקף.
 • מינימום עבירות תנועה /עבירות תנועה שהן זניחות יחסית.
 • תעודת יושר.
 • לעיתים ניסיון כנהג צבאי יכול להיות רלוונטי ולהיות יתרון.
 • ממליצים תמיד יעזור לך להתקבל לעבודה (מישהו שיכול להעיד על האיכויות שלך).
 • גמישות מבחינת שעות עבודה (יכולת לעבוד בלילה למשל).

מה לכתוב בקורות החיים כנהג?

כמה דברים יכולים לעזור לך בקורות החיים, בהם אזכור תכונות אופי שידגישו את ההתאמה שלך לתפקיד, מצב משפחתי יכול להראות שאתה איש משפחה, המלצות של מעסיקים קודמים (ואולי גם רשימת ממליצים שיהיו מוכנים לקבל שיחת טלפון ממעסיק פוטנציאלי).

כמובן שסוג רישיון הנהיגה שלך, מצב הנקודות /עבירות.

מבחינת הניסיון המקצועי שלך בתחום חשוב יהיה לכתוב מה עשית, פירוט תחומי האחריות שהיו לך כנהג (שווי המטען ששינעת, דרגה או תפקיד האדם שהסעת (אם היית נהג פרטי), מרחקי הנסיעה שביצעת מידי יום (אם במסלולים קבועים או לפי הצורך), שעות העבודה שנתת וכד'.

מה עכשיו?

אחרי שסידרת את מסמך קורות החיים, עבור כל משרה שתרצה להגיש מועמדות מומלץ לעשות את השינויים הקטנים שיבליטו אותך על פי כל שאר המועמדים (בתחום עבודה כנהג יש הרבה מועמדים), מומלץ מאוד ליצור קשר טלפוני עם המעסיק אם מס' הטלפון רשום במודעה (אחרי ששלחת קורות חיים, כדי לודא שהמסמך התקבל וכדי לענות על שאלות אם יש למעסיק ולתאם ראיון עבודה פרונטלי).

ניתן לראות משרות בתחום נהיגה /הסעות /משלוחים בלוח שלנו:

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • חיפוש עבודה
  חיפוש עבודה הוא תהליך אשר דורש משאבים וכוחות נפש - מכל אחד ובכל מצב.מי שפונה לתחומים המסורתיים כמו חיפוש עבודה בשירות לקוחות, חיפוש עבודה בשיווק, במזכירות ואדמיניסטרציה, חיפוש עבודה בביטחון או בעבודה פיזית אחרת חווה את אותם קשיים כמו מי שמחפש עבודה בתחומי הטכנולוגיה והמדע כמו חיפוש עבודה בהייטק או במקצועות האינטרנט, חיפוש עבודות מחקר…
 • איך אפשר להיכנס לתחום ההייטק (ללא ידע מוקדם וללא קורס במכללה)?
  נכון שזה נשמע כמו קליקבייט, כמו הבטחה שלא ניתן לממש באמת, אנחנו רגילים שקורסי הסבה למקצועות ההייטק הם קורסים יקרים וארוכים שבסופם אין באמת הבטחה לעבודה בתחום ההייטק. 
 • תצאו להתאוורר - חפשו עבודה מכל מקום
  זה נכון שחיפוש עבודה זה תהליך שחייבים לעשות כשחייבים למצוא עבודה, וזה נכון שיש קושי בחיפוש עבודה והוא דבר שמשפיע על הרבה מקומות בחיים שלנו, זה נכון שזה דחוף למצוא עבודה ולפעמים אפילו מאוד דחוף.
 • מתי עדיף לא לשלוח קורות חיים?
  כמחפשי עבודה אנחנו עוברים סיטואציות ומצבים שונים שמשפיעים עלינו וגורמים לנו להרגיש כל מיני דברים, ברי מזל, לא מוצלחים, יכולים לעשות הכל, כעס, תסכול, שמחה ועצב ועוד ועוד תחושות שעולות במהלך תהליך חיפוש העבודה ובהקשר אליו.
 • למה אתם לא מוצאים עבודה? ואחרים כן - בחנו את עצמכם
  אם גם אתם שואלים את עצמכם "למה אני לא מוצא עבודה?" או "למה המעסיקים לא חוזרים אלי?" …. אז המאמר הזה עבורכם. ישנן הרבה סיבות שיכולות לגרום למחפשי עבודה לא למצוא עבודה, חלקן סיבות אובייקטיביות שאינן קשורות באופן ישיר במה שאנחנו עושים בחיפוש העבודה וחלקן תוצאה ישירה של מה שאנחנו לא עושים בחיפוש עבודה.
 • לקראת החופש הגדול, טיפים לניסוח מודעת דרושים לנוער
  החופש הגדול מתקרב וכך גם הסוף לבלאגן במשרד, בני הנוער המחפשים עבודה יגיעו לכמה שבועות כדי לסדר את הארכיון, לטפל במחסנים, לסייע בסידור וארגון חדרים, יסרקו, ידריכו, יעזרו עם המחשבים ועוד ועוד.

כניסה לחשבון