לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

הגשת מועמדות והצעות עבודה עבור נהגים

משרת נהג או נהגת ברוב המקרים נתפשות כמשרות קלות לביצוע ושאינן דורשות ידע או ניסיון ספציפי, נהג ב, נהג משאית, נהג רכב ציבורי, נהג שליח וכד' הינן מודעות דרושים בעלות פוטנציאל גדול לכל מחפש עבודה בעל רשיון נהיגה, כמובן שמודעות ותפקידים אלו יכולים להיות מאויישים ע"י גברים ונשים כאחד.

מה חשוב כאשר ניגשים להגיש מועמדות למשרת נהג /נהגת?

כמחפש עבודה תרצה להדגיש בפני המעסיק תכונות החשובות כנהג, חשובות למעסיק ולתפקיד הספציפי. נהג שליח צריך להיות זהיר ומהיר, נהג משאית או רכב כבד אחר יכול להיות שיצטרך גם כוח פיזי וביצוע העברות או סחיבות כלשהן, מגוון האפשרויות במשרות נהגות גדולות לכן חשוב מאוד לקרא את הדרישות ולהתאים את השיחה וקורות החיים לדרישות.

התכונות העיקריות שיהיו חשובות למעסיק בהצעות עבודה של נהג יהיו:

 • אחריות.
 • רשיון נהיגה בתוקף.
 • מינימום עבירות תנועה /עבירות תנועה שהן זניחות יחסית.
 • תעודת יושר.
 • לעיתים ניסיון כנהג צבאי יכול להיות רלוונטי ולהיות יתרון.
 • ממליצים תמיד יעזור לך להתקבל לעבודה (מישהו שיכול להעיד על האיכויות שלך).
 • גמישות מבחינת שעות עבודה (יכולת לעבוד בלילה למשל).

מה לכתוב בקורות החיים כנהג?

כמה דברים יכולים לעזור לך בקורות החיים, בהם אזכור תכונות אופי שידגישו את ההתאמה שלך לתפקיד, מצב משפחתי יכול להראות שאתה איש משפחה, המלצות של מעסיקים קודמים (ואולי גם רשימת ממליצים שיהיו מוכנים לקבל שיחת טלפון ממעסיק פוטנציאלי).

כמובן שסוג רישיון הנהיגה שלך, מצב הנקודות /עבירות.

מבחינת הניסיון המקצועי שלך בתחום חשוב יהיה לכתוב מה עשית, פירוט תחומי האחריות שהיו לך כנהג (שווי המטען ששינעת, דרגה או תפקיד האדם שהסעת (אם היית נהג פרטי), מרחקי הנסיעה שביצעת מידי יום (אם במסלולים קבועים או לפי הצורך), שעות העבודה שנתת וכד'.

מה עכשיו?

אחרי שסידרת את מסמך קורות החיים, עבור כל משרה שתרצה להגיש מועמדות מומלץ לעשות את השינויים הקטנים שיבליטו אותך על פי כל שאר המועמדים (בתחום עבודה כנהג יש הרבה מועמדים), מומלץ מאוד ליצור קשר טלפוני עם המעסיק אם מס' הטלפון רשום במודעה (אחרי ששלחת קורות חיים, כדי לודא שהמסמך התקבל וכדי לענות על שאלות אם יש למעסיק ולתאם ראיון עבודה פרונטלי).

ניתן לראות משרות בתחום נהיגה /הסעות /משלוחים בלוח שלנו:

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • עבודה לסטודנטים, עבודה במהלך לימודים
  רובנו, זקוקים לפרנסה בכל שלב בחיים, וגם בתקופת הלימודים. במאמר זה נראה מהם התפקידים שמתאימים לסטודנטים? ואיך מוצאים עבודה שמשתלבת באופן הטוב ביותר עם תקופת לימודים?
 • איך עוברים מתפקידי מזכירות לניהול משרד?
  תפקידי מזכירות ואדמיניסטרציה הם תחום רחב ומגוון מתוכו אפשר להתפתח ולצמוח לתפקידים ותחומים נוספים. אנו כאן על מנת לסייע לכם ללמוד על דרכים להתקדם בדרגות ולעבור מתפקידי מזכירות ותפקידי אדמיניסטרציה, לתפקידים בכירים יותר כמו ניהול משרד וכמו עוזרת אישית לבכירים. אז איך עושים זאת?
 • המעסיקים לא חוזרים אליך? בדוק/י למה
  אתם ממשיכים להעביר קורות חיים אל מעסיקים ללא מענה? זה הזמן ללמוד כיצד לעשות זאת נכון. סיבות רבות יכולת להוביל לכך שמעסיקים לא חוזרים אליכם. אז למה זה קורה?
 • אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני
  ברור לכול שככלל, הרושם הראשון חשוב וקובע, אבל פחות ברור שיצירת רושם ראשון במקום עבודה חדש, איננו עניין לרגע ויכול להימשך זמן רב ואפילו מספר חודשים. וזאת מדוע ? בארגונים גדולים , לוקח זמן ליצור רושם ראשון אצל האנשים. באשר מדובר בארגון גדול, דרושים מספר חודשים עד שמזדמן לפגוש את כל המנהלים, העובדים, הספקים, השותפים…
 • איך לבסס מעמד בתפקיד חדש?
  התחלת לעבוד בעבודה חדשה, בתקופה הראשונה רוב הדברים חדשים לך, אנשים, תפקידים, תחומי אחריות, תהליכים בארגון, הפוליטיקה הארגונית, המנהלים, העובדים, המשרדים, הערכים והחזון המוטמע בארגון ועוד ועוד.בהמשך למאמר הקודם, המדריך לשבוע הראשון בעבודה, הנה שלושה דברים שאפשר לעשות בעבודה החדשה כדי לבסס מעמד וכדי להתחיל ברגל ימין:
 • המדריך לשבוע הראשון שלך בעבודה
  גם אם את או אתה נמצאים עדיין בתקופת חיפוש עבודה, אפשר לשלב בתהליך החיפוש גם הכנה לקראת תחילת עבודה במקום החדש (שיגיע בקרוב).מספר טיפים להתנהלות נכונה בשבוע הראשון שלך בעבודה יעזרו לך להשתלב טוב יותר ונכון יותר במקום העבודה החדש. המאמר נכתב בלשון זכר אבל מתייחס לשני המינים כמובן.

כניסה לחשבון