לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

העבודה המושלמת

אחת הקללות המשפיעות ביותר על האדם היא הצורך בפרנסה, קללה נוראית שמכריחה אותנו לקום בבוקר, ללכת לעבודה, לבזבז חלק ניכר משעות היום לטובת מישהו או משהו אחר כדי שנוכל לחיות בצורה מספקת. 
דיור, תזונה, שינה, תחביבים, שירותים ועוד ועוד, הכל עולה כסף ודורש מאיתנו לעבוד.

עבודה יכולה להיות משהו נעים ובאותה נשימה גם יכולה להיות סיוט.

מי שמצא לעצמו את העבודה הנכונה לו יודע, אין מחיר לאוצר שכזה:

עבודה קלה
כאשר אדם עושה את מה שנכון לו לעשות (ולכל אחד ואחת מאיתנו יש דבר שנכון לנו לעשות) הוא מרגיש כאילו מה שהוא עושה כל כך קל עד שבמרבית המקרים יחשוב בינו לבין עצמו שזה בכלל לא ראוי לקבל תשלום עבור העבודה שעשה.

כאשר העבודה קלה לך – את/ה במקום נכון.

כיף לקום בבוקר לעבודה
מי שקם בבוקר בכיף, מי שממתין לבוקר יום ראשון כדי להתעורר לשבוע עבודה חדש, מי שמתרגש בדרך לעבודה ויודע פחות או יותר מה הוא מבקש מאותו יום עבודה נמצא במקום הנכון לו.
התחושה הזו של התרגשות קלה לקראת יום העבודה הבא נכונה ובונה ומאפשרת לאדם העובד כוח ומוטיבציה עצומה.

כאשר עבודה שאתה מבצע קלה לך ומלווה אותך בהתרגשות וציפייה לקראת הבאות – את/ה במקום הנכון. 

עבודה שמביאה אותך לתחושת סיפוק
הרבה מדברים על סיפוק, סיפוק בכל מיני תחומים בחיים. בעבודה הסיפוק משמש מנוע ודחיפה לקראת הבאות, אדם שחש סיפוק מהדברים שהוא מבצע בעבודה יכול להמשיך לעבוד ללא גבול. סיפוק מהעבודה יכול להתבטא בתחושת גאווה על שהשגת, שמחה על שעשית, מוטיבציה להתפתח ולבצע יותר ועוד ועוד.
הסיפוק משמך בחומר סיכה ומאפשר עבודה ללא שחיקה אישית.

כאשר עבודה קלה לך, כיף לך לקום בבוקר בשבילה והיא נותנת לך סיפוק – את/ה במקום הנכון. 

עבודה מתגמלת כלכלית
עבודה נכונה היא כזו שמשרתת את העובד בצורה מלאה, הכוונה כמובן הוא לתגמול הכספי עבור העבודה המתבצעת. תגמול נכון הוא כזה שמספיק על מנת לספק את צרכיו הבסיסיים של האדם במלואם ומאפשר צריכה של מותרות ברמה נכונה עבור העובד, התגמול במרבית המקרים קבוע עבור תפקידים וכישורים אך התועלת מהשכר יכול להשתנות בין אדם לאדם.
כאשר השכר מספק, אתה במקום הנכון.

כאשר העבודה שאתה מבצע קלה לך ומלווה אותך בהתרגשות וציפייה לקראת הבאות ומאפשר לך שכר שמספיק לך לצרכים הבסיסיים ולמעט מותרות – את/ה במקום הנכון.

אמון ובטחון 
די למקסם את החוויה בעבודה העובד צריך להרגיש בטוח במקומו (זה בעצם בסיס עניין הקביעות) כאשר כל התנאים מתקיימים ויש אמון מלא בין העובד למקום העבודה ויש לעובד בטחון במקומו, רמת ואופן ההשקעה של העובד תהיה מקסימאלית עבור מקום העבודה.
כאשר העבודה שאתה מבצע קלה לך ומלווה אותך בהתרגשות וציפייה לקראת הבאות ומאפשר לך שכר מספק, בטחון במקומך ואתה מקיים יחסי אמון מלאים עם מקום העבודה– את/ה במקום הנכון. 

עבודה בעלת משמעות
מרכיב נוסף חשוב לעובד על מנת להרגיש טוב במקומו ובעבודתו הינו חלק מסעיף קודם אך חשוב מאוד, לכן הוצאתי אותו מהרשימה, המשמעות. כאשר אדם רואה את משמעות מעשיו ואת התועלת שנובעת מהם הוא מבין את הצורך ומרגיש חלק מתהליך גדול ומכאן רואה את המשמעות הגדולה והצורך בעבודתו.
עבודה עם משמעות הינה עבודה מתגמלת ונוגעת בעובד במספר גדול של מקומות נפשיים ובכך קושרת אותו למעשיו ומביאה גאווה וחיות לעובד ולעיתים קרובות גם לבני משפחתו ולסביבתו הקרובה. 

מהי העבודה המושלמת עבורך?
העבודה המושלמת שלך תהיה כאשר הדברים שאתה מבצע קלים לך, מרגשים אותך וגורמים לך לצפות להם, בעלי משמעות וכמובן כאשר מערכת התגמול מאפשרת לך בטחון ומספקת את צרכיך הכלכליים הבסיסיים באופן מלא.

נעזור לך למצוא את העבודה המושלמת שלך

מתחילים כאן: לוח דרושים

 

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • עבודה לסטודנטים, עבודה במהלך לימודים
  רובנו, זקוקים לפרנסה בכל שלב בחיים, וגם בתקופת הלימודים. במאמר זה נראה מהם התפקידים שמתאימים לסטודנטים? ואיך מוצאים עבודה שמשתלבת באופן הטוב ביותר עם תקופת לימודים?
 • איך עוברים מתפקידי מזכירות לניהול משרד?
  תפקידי מזכירות ואדמיניסטרציה הם תחום רחב ומגוון מתוכו אפשר להתפתח ולצמוח לתפקידים ותחומים נוספים. אנו כאן על מנת לסייע לכם ללמוד על דרכים להתקדם בדרגות ולעבור מתפקידי מזכירות ותפקידי אדמיניסטרציה, לתפקידים בכירים יותר כמו ניהול משרד וכמו עוזרת אישית לבכירים. אז איך עושים זאת?
 • המעסיקים לא חוזרים אליך? בדוק/י למה
  אתם ממשיכים להעביר קורות חיים אל מעסיקים ללא מענה? זה הזמן ללמוד כיצד לעשות זאת נכון. סיבות רבות יכולת להוביל לכך שמעסיקים לא חוזרים אליכם. אז למה זה קורה?
 • אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני
  ברור לכול שככלל, הרושם הראשון חשוב וקובע, אבל פחות ברור שיצירת רושם ראשון במקום עבודה חדש, איננו עניין לרגע ויכול להימשך זמן רב ואפילו מספר חודשים. וזאת מדוע ? בארגונים גדולים , לוקח זמן ליצור רושם ראשון אצל האנשים. באשר מדובר בארגון גדול, דרושים מספר חודשים עד שמזדמן לפגוש את כל המנהלים, העובדים, הספקים, השותפים…
 • איך לבסס מעמד בתפקיד חדש?
  התחלת לעבוד בעבודה חדשה, בתקופה הראשונה רוב הדברים חדשים לך, אנשים, תפקידים, תחומי אחריות, תהליכים בארגון, הפוליטיקה הארגונית, המנהלים, העובדים, המשרדים, הערכים והחזון המוטמע בארגון ועוד ועוד.בהמשך למאמר הקודם, המדריך לשבוע הראשון בעבודה, הנה שלושה דברים שאפשר לעשות בעבודה החדשה כדי לבסס מעמד וכדי להתחיל ברגל ימין:
 • המדריך לשבוע הראשון שלך בעבודה
  גם אם את או אתה נמצאים עדיין בתקופת חיפוש עבודה, אפשר לשלב בתהליך החיפוש גם הכנה לקראת תחילת עבודה במקום החדש (שיגיע בקרוב).מספר טיפים להתנהלות נכונה בשבוע הראשון שלך בעבודה יעזרו לך להשתלב טוב יותר ונכון יותר במקום העבודה החדש. המאמר נכתב בלשון זכר אבל מתייחס לשני המינים כמובן.

כניסה לחשבון