לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

טיפים לחיפוש עבודה מוצלח (וקצר)

 1.חפש/י קרוב 

השתמש במשאבים העומדים לרשותך ונצל אותם עד תום, המשאב העיקרי שלך בזמן חיפוש עבודה הוא הזמן, הזמן שלך !
המשאבים הנוספים שלך הם קודם כל האנשים הקרובים אליך, משפחה, חברים, חברים של חברים, שכנים, שותפים לשעבר, מנהלים תחתם עבדת בעבר, עובדים איתם עבדת בעבר.
השתמש בכל אלו כדי למצוא עבודה.

היתרונות הגדולים במשאבים אלו הם:
- מי שמכיר אותך ידע "למכור" אותך הכי טוב.
- מי שמכיר אותך ירצה לעשות עבורך את כל מה שהוא יכול.
- מי שמכיר אותך זמין עבורך באופן כמעט מידי.

איך עושים את זה הכי נכון?
קודם כל ולפני הפניה עצמה צריך להכין מסמך קורות חיים איכותי, זה ברור, אבל כדאי גם לייצר גירסה שמתאימה למקום העבודה הספציפי בו יוצגו קו"ח (כיוון שאת המסמך תשלח בסופו של דבר לאדם ספציפי אותו אתה מכיר, תוכל לדעת על איזה שולחן הם יונחו בסוף הדרך)

לפני הפניה לחבר נסה למצוא כל פרט מידע שיעזור לחבר להבין מה המטרה שלך, עדיף להגיע לחבר בדיוק מה אתה מחפש (אפילו עד לרמת המחלקה בה אתה מעוניין לעבוד) כך יהיה לחבר יותר קל לעזור לך.
כשאתה עושה את ההכנות ובכך מקל על החבר - הסיכוי שהתהליך יהיה יעיל וקצר עולה.

 2. נצל את מה שעומד לרשותך באופן מקסימאלי 

הכוונה כאן היא לניצול הדברים לטובתך האישית במספר חזיתות:
- אישית
- מקצועית
- משפחתית

כדי לשמור על חיוניות ועל אנרגיות טובות, אופטימיות ועל עצמך באופן כללי מומלץ לעשות את מה שצריך עבור כל אלו, במגבלת התקציב.
טיולים, ספורט, קריאה, כתיבה, ביקור אצל חברים, שמיעת מוסיקה, שחיה בים, טיולי אופניים, עזרה לחברים ולמשפחה ... ויש עוד המון פעילויות שתורמות לך ולסביבה בלי הצורך לשלם עליהם כסף.
פיתוח אישי זה יסייע לך להיות הכי טוב שאתה יכול בזמן חיפוש העבודה.

אם המקצוע שלך מחייב התעדכנות שוטפת דאג להקצות לעצמך זמן בכל יום בו אתה קורא ומתעדכן בדברים המרכזיים בתחום שלך, הפעילות הזו תעזור לך מאוד לבטחון העצמי שלך בראיונות העבודה כמו גם מקצועית, תוכל להראות עדכניות וידע.
תשקיע במשפחה שלך, מרבית העובדים סובלים ממחסור בזמן איכות עם המשפחה, עכשיו כשיש לך זמן תזכור להשקיע מה שאתה יכול גם בחזית זו. ביקור אצל הדודים, אצל ההורים, אצל האחים, אצל הסבא או הסבתא. אפשר אפילו יותר מזה (כמובן, כל אחד ומה שהוא או היא יכולים) כמו טיול משותף במשך היום, ישיבה בבית קפה וכדומה.

 3. אל תזלזל בהצעות עבודה /אל תזלזל בעצמך 

לעיתים מחפש העבודה מגיע למצב בו הוא צריך להתפשר על מקום עבודה, על תפקיד או על תנאים. בחן כל הצעת עבודה בצורה רצינית, לעיתים הצעה שנראית רעה במבט ראשון יכולה להתחיל להניע תהליך חיובי ונידרש עבורך, נקודת המוצע צריכה להיות אובייקטיבית עבור כל הצעת עבודה.
אל תזלזל בעצמך, כל אחד בשלב כזה או אחר בחייו מוצא את עצמו בתהליך חיפוש עבודה, זה לא דבר יוצא דופן, זה לא בושה ולא בעיה - זה שלב מקצועי כמו כל שלב אחר. ניתן לקחת את הזמן הזה למקום חיובי וניתן לבזבז אותו ולהגיע למקום שלילי (כמו כל דבר), המסר העיקרי שלנו פה הוא שאתה בוחר לאן יקח אותך תהליך חיפוש העבודה. תבחר לאן - קח את עצמך לשם !

4. מתחילים לחפש עבודה

אם יש לך קורות חיים מוכנים, הנה הכניסה ללוח הדרושים שלנו, בהצלחה !
לוח דרושים

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • עבודה לסטודנטים, עבודה במהלך לימודים
  רובנו, זקוקים לפרנסה בכל שלב בחיים, וגם בתקופת הלימודים. במאמר זה נראה מהם התפקידים שמתאימים לסטודנטים? ואיך מוצאים עבודה שמשתלבת באופן הטוב ביותר עם תקופת לימודים?
 • איך עוברים מתפקידי מזכירות לניהול משרד?
  תפקידי מזכירות ואדמיניסטרציה הם תחום רחב ומגוון מתוכו אפשר להתפתח ולצמוח לתפקידים ותחומים נוספים. אנו כאן על מנת לסייע לכם ללמוד על דרכים להתקדם בדרגות ולעבור מתפקידי מזכירות ותפקידי אדמיניסטרציה, לתפקידים בכירים יותר כמו ניהול משרד וכמו עוזרת אישית לבכירים. אז איך עושים זאת?
 • המעסיקים לא חוזרים אליך? בדוק/י למה
  אתם ממשיכים להעביר קורות חיים אל מעסיקים ללא מענה? זה הזמן ללמוד כיצד לעשות זאת נכון. סיבות רבות יכולת להוביל לכך שמעסיקים לא חוזרים אליכם. אז למה זה קורה?
 • אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני
  ברור לכול שככלל, הרושם הראשון חשוב וקובע, אבל פחות ברור שיצירת רושם ראשון במקום עבודה חדש, איננו עניין לרגע ויכול להימשך זמן רב ואפילו מספר חודשים. וזאת מדוע ? בארגונים גדולים , לוקח זמן ליצור רושם ראשון אצל האנשים. באשר מדובר בארגון גדול, דרושים מספר חודשים עד שמזדמן לפגוש את כל המנהלים, העובדים, הספקים, השותפים…
 • איך לבסס מעמד בתפקיד חדש?
  התחלת לעבוד בעבודה חדשה, בתקופה הראשונה רוב הדברים חדשים לך, אנשים, תפקידים, תחומי אחריות, תהליכים בארגון, הפוליטיקה הארגונית, המנהלים, העובדים, המשרדים, הערכים והחזון המוטמע בארגון ועוד ועוד.בהמשך למאמר הקודם, המדריך לשבוע הראשון בעבודה, הנה שלושה דברים שאפשר לעשות בעבודה החדשה כדי לבסס מעמד וכדי להתחיל ברגל ימין:
 • המדריך לשבוע הראשון שלך בעבודה
  גם אם את או אתה נמצאים עדיין בתקופת חיפוש עבודה, אפשר לשלב בתהליך החיפוש גם הכנה לקראת תחילת עבודה במקום החדש (שיגיע בקרוב).מספר טיפים להתנהלות נכונה בשבוע הראשון שלך בעבודה יעזרו לך להשתלב טוב יותר ונכון יותר במקום העבודה החדש. המאמר נכתב בלשון זכר אבל מתייחס לשני המינים כמובן.

כניסה לחשבון