זכויות מחפשי העבודה /מובטלים, אל תפספסו את מה שמגיע לכם!

לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

כל זכות: זכויות מובטלים, אבטלה ומחפשי עבודה


אתר כל זכות הינו יוזמה של משרד המשפטים, המשרד לשוויון חברתי וג'וינט ישראל.
האתר מאפשר לכל אחד ואחת לדעת את זכויותיו במדינה על פי מצבו ובחלוקה לפי נושאים.
כדי לעשות את איתו המידע הרלוונטי עבור מי שנמצא בתקופת אבטלה /חיפוש עבודה, סידרנו כאן קישורים ישירים למידע הרלוונטי ביותר עבורכם.

גם למובטלים ומחפשי עבודה יש זכויות רבות במדינה, על אף העובדה שהתקפתינו בנושא היא שצריך לעבוד תמיד (העבודה היא חיינו), ושאם נקלעת לסיטואציה של אבטלה צריך ומומלץ למצוא עבודה בהקדם האפשרי (לעשות את כל מה שצריך ומהיום הראשון) ושעדיף לא להחליט על תקופת "מנוחה" או "חופשה", כיוון שזו עלולה לגרור אותך לתקופה ארוכה של חיפוש והפיכתך ללא רלוונטי בשוק (מחפשי עבודה מעדיפים לגייס מי ש"טרי" על פני מי שהיה בתקופה ארוכה של חיפוש עבודה).

כל הנאמר הוא המלצה ולא נכון לכל אחד ובכל מקרה, אבל מתוך הניסיון שלנו, צריך לעשות את המקסימום כדי למצוא עבודה, בתקופה זו של חיפוש, גם לדאוג לפן האישי ולהינות /לנצל את התקופה לטובת מנוחה /התרעננות וכד'.

אז רצינו לעזור ולסייע לך להגיע לתכנים הרלוונטים באתר כל זכות, בתקופה של חיפוש עבודה ואבטלה, ריכזנו בדף זה קישורים ישירים למידע הרשום באתר כל זכות בנושא חיפוש עבודה ואבטלה.

זכויות מובטלים

מי זכאי לקבל דמי אבטלה?
בדף זה תראה מהם זכויותיך מבחינת זכאות לדמי אבטלה במדינת ישראל.
זכאות לדמי אבטלה

כמה דמי אבטלה מקבלים?
אם אתם זכאים לדמי אבטלה, תוכלו לראות כמה כסף תקבלו לפי התקופה.
גובה תשלום דמי אבטלה

אם זה מתאר את השאלה שלך הכי טוב: "האם מגיע לי אבטלה אם התפטרתי?"
אם התפטרת זה לא אומר שלא מגיע לך דמי אבטלה, בתנאים מסויימים בהחלט תוכל לקבל תשלום דמי אבטלה.
תנאים לקבלת דמי אבטלה

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • איך אפשר להיכנס לתחום ההייטק (ללא ידע מוקדם וללא קורס במכללה)?
  נכון שזה נשמע כמו קליקבייט, כמו הבטחה שלא ניתן לממש באמת, אנחנו רגילים שקורסי הסבה למקצועות ההייטק הם קורסים יקרים וארוכים שבסופם אין באמת הבטחה לעבודה בתחום ההייטק. 
 • תצאו להתאוורר - חפשו עבודה מכל מקום
  זה נכון שחיפוש עבודה זה תהליך שחייבים לעשות כשחייבים למצוא עבודה, וזה נכון שיש קושי בחיפוש עבודה והוא דבר שמשפיע על הרבה מקומות בחיים שלנו, זה נכון שזה דחוף למצוא עבודה ולפעמים אפילו מאוד דחוף.
 • מתי עדיף לא לשלוח קורות חיים?
  כמחפשי עבודה אנחנו עוברים סיטואציות ומצבים שונים שמשפיעים עלינו וגורמים לנו להרגיש כל מיני דברים, ברי מזל, לא מוצלחים, יכולים לעשות הכל, כעס, תסכול, שמחה ועצב ועוד ועוד תחושות שעולות במהלך תהליך חיפוש העבודה ובהקשר אליו.
 • למה אתם לא מוצאים עבודה? ואחרים כן - בחנו את עצמכם
  אם גם אתם שואלים את עצמכם "למה אני לא מוצא עבודה?" או "למה המעסיקים לא חוזרים אלי?" …. אז המאמר הזה עבורכם. ישנן הרבה סיבות שיכולות לגרום למחפשי עבודה לא למצוא עבודה, חלקן סיבות אובייקטיביות שאינן קשורות באופן ישיר במה שאנחנו עושים בחיפוש העבודה וחלקן תוצאה ישירה של מה שאנחנו לא עושים בחיפוש עבודה.
 • לקראת החופש הגדול, טיפים לניסוח מודעת דרושים לנוער
  החופש הגדול מתקרב וכך גם הסוף לבלאגן במשרד, בני הנוער המחפשים עבודה יגיעו לכמה שבועות כדי לסדר את הארכיון, לטפל במחסנים, לסייע בסידור וארגון חדרים, יסרקו, ידריכו, יעזרו עם המחשבים ועוד ועוד.
 • עבודה לסטודנטים, עבודה במהלך לימודים
  רובנו, זקוקים לפרנסה בכל שלב בחיים, וגם בתקופת הלימודים. במאמר זה נראה מהם התפקידים שמתאימים לסטודנטים? ואיך מוצאים עבודה שמשתלבת באופן הטוב ביותר עם תקופת לימודים?

כניסה לחשבון