לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

כל זכות: זכויות מובטלים, אבטלה ומחפשי עבודה


אתר כל זכות הינו יוזמה של משרד המשפטים, המשרד לשוויון חברתי וג'וינט ישראל.
האתר מאפשר לכל אחד ואחת לדעת את זכויותיו במדינה על פי מצבו ובחלוקה לפי נושאים.
כדי לעשות את איתו המידע הרלוונטי עבור מי שנמצא בתקופת אבטלה /חיפוש עבודה, סידרנו כאן קישורים ישירים למידע הרלוונטי ביותר עבורכם.

גם למובטלים ומחפשי עבודה יש זכויות רבות במדינה, על אף העובדה שהתקפתינו בנושא היא שצריך לעבוד תמיד (העבודה היא חיינו), ושאם נקלעת לסיטואציה של אבטלה צריך ומומלץ למצוא עבודה בהקדם האפשרי (לעשות את כל מה שצריך ומהיום הראשון) ושעדיף לא להחליט על תקופת "מנוחה" או "חופשה", כיוון שזו עלולה לגרור אותך לתקופה ארוכה של חיפוש והפיכתך ללא רלוונטי בשוק (מחפשי עבודה מעדיפים לגייס מי ש"טרי" על פני מי שהיה בתקופה ארוכה של חיפוש עבודה).

כל הנאמר הוא המלצה ולא נכון לכל אחד ובכל מקרה, אבל מתוך הניסיון שלנו, צריך לעשות את המקסימום כדי למצוא עבודה, בתקופה זו של חיפוש, גם לדאוג לפן האישי ולהינות /לנצל את התקופה לטובת מנוחה /התרעננות וכד'.

אז רצינו לעזור ולסייע לך להגיע לתכנים הרלוונטים באתר כל זכות, בתקופה של חיפוש עבודה ואבטלה, ריכזנו בדף זה קישורים ישירים למידע הרשום באתר כל זכות בנושא חיפוש עבודה ואבטלה.

זכויות מובטלים

מי זכאי לקבל דמי אבטלה?
בדף זה תראה מהם זכויותיך מבחינת זכאות לדמי אבטלה במדינת ישראל.
זכאות לדמי אבטלה

כמה דמי אבטלה מקבלים?
אם אתם זכאים לדמי אבטלה, תוכלו לראות כמה כסף תקבלו לפי התקופה.
גובה תשלום דמי אבטלה

אם זה מתאר את השאלה שלך הכי טוב: "האם מגיע לי אבטלה אם התפטרתי?"
אם התפטרת זה לא אומר שלא מגיע לך דמי אבטלה, בתנאים מסויימים בהחלט תוכל לקבל תשלום דמי אבטלה.
תנאים לקבלת דמי אבטלה

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • עבודה לסטודנטים, עבודה במהלך לימודים
  רובנו, זקוקים לפרנסה בכל שלב בחיים, וגם בתקופת הלימודים. במאמר זה נראה מהם התפקידים שמתאימים לסטודנטים? ואיך מוצאים עבודה שמשתלבת באופן הטוב ביותר עם תקופת לימודים?
 • איך עוברים מתפקידי מזכירות לניהול משרד?
  תפקידי מזכירות ואדמיניסטרציה הם תחום רחב ומגוון מתוכו אפשר להתפתח ולצמוח לתפקידים ותחומים נוספים. אנו כאן על מנת לסייע לכם ללמוד על דרכים להתקדם בדרגות ולעבור מתפקידי מזכירות ותפקידי אדמיניסטרציה, לתפקידים בכירים יותר כמו ניהול משרד וכמו עוזרת אישית לבכירים. אז איך עושים זאת?
 • המעסיקים לא חוזרים אליך? בדוק/י למה
  אתם ממשיכים להעביר קורות חיים אל מעסיקים ללא מענה? זה הזמן ללמוד כיצד לעשות זאת נכון. סיבות רבות יכולת להוביל לכך שמעסיקים לא חוזרים אליכם. אז למה זה קורה?
 • אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני
  ברור לכול שככלל, הרושם הראשון חשוב וקובע, אבל פחות ברור שיצירת רושם ראשון במקום עבודה חדש, איננו עניין לרגע ויכול להימשך זמן רב ואפילו מספר חודשים. וזאת מדוע ? בארגונים גדולים , לוקח זמן ליצור רושם ראשון אצל האנשים. באשר מדובר בארגון גדול, דרושים מספר חודשים עד שמזדמן לפגוש את כל המנהלים, העובדים, הספקים, השותפים…
 • איך לבסס מעמד בתפקיד חדש?
  התחלת לעבוד בעבודה חדשה, בתקופה הראשונה רוב הדברים חדשים לך, אנשים, תפקידים, תחומי אחריות, תהליכים בארגון, הפוליטיקה הארגונית, המנהלים, העובדים, המשרדים, הערכים והחזון המוטמע בארגון ועוד ועוד.בהמשך למאמר הקודם, המדריך לשבוע הראשון בעבודה, הנה שלושה דברים שאפשר לעשות בעבודה החדשה כדי לבסס מעמד וכדי להתחיל ברגל ימין:
 • המדריך לשבוע הראשון שלך בעבודה
  גם אם את או אתה נמצאים עדיין בתקופת חיפוש עבודה, אפשר לשלב בתהליך החיפוש גם הכנה לקראת תחילת עבודה במקום החדש (שיגיע בקרוב).מספר טיפים להתנהלות נכונה בשבוע הראשון שלך בעבודה יעזרו לך להשתלב טוב יותר ונכון יותר במקום העבודה החדש. המאמר נכתב בלשון זכר אבל מתייחס לשני המינים כמובן.

כניסה לחשבון