לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

כל זכות: זכויות מובטלים, אבטלה ומחפשי עבודה


אתר כל זכות הינו יוזמה של משרד המשפטים, המשרד לשוויון חברתי וג'וינט ישראל.
האתר מאפשר לכל אחד ואחת לדעת את זכויותיו במדינה על פי מצבו ובחלוקה לפי נושאים.
כדי לעשות את איתו המידע הרלוונטי עבור מי שנמצא בתקופת אבטלה /חיפוש עבודה, סידרנו כאן קישורים ישירים למידע הרלוונטי ביותר עבורכם.

גם למובטלים ומחפשי עבודה יש זכויות רבות במדינה, על אף העובדה שהתקפתינו בנושא היא שצריך לעבוד תמיד (העבודה היא חיינו), ושאם נקלעת לסיטואציה של אבטלה צריך ומומלץ למצוא עבודה בהקדם האפשרי (לעשות את כל מה שצריך ומהיום הראשון) ושעדיף לא להחליט על תקופת "מנוחה" או "חופשה", כיוון שזו עלולה לגרור אותך לתקופה ארוכה של חיפוש והפיכתך ללא רלוונטי בשוק (מחפשי עבודה מעדיפים לגייס מי ש"טרי" על פני מי שהיה בתקופה ארוכה של חיפוש עבודה).

כל הנאמר הוא המלצה ולא נכון לכל אחד ובכל מקרה, אבל מתוך הניסיון שלנו, צריך לעשות את המקסימום כדי למצוא עבודה, בתקופה זו של חיפוש, גם לדאוג לפן האישי ולהינות /לנצל את התקופה לטובת מנוחה /התרעננות וכד'.

אז רצינו לעזור ולסייע לך להגיע לתכנים הרלוונטים באתר כל זכות, בתקופה של חיפוש עבודה ואבטלה, ריכזנו בדף זה קישורים ישירים למידע הרשום באתר כל זכות בנושא חיפוש עבודה ואבטלה.

זכויות מובטלים

מי זכאי לקבל דמי אבטלה?
בדף זה תראה מהם זכויותיך מבחינת זכאות לדמי אבטלה במדינת ישראל.
זכאות לדמי אבטלה

כמה דמי אבטלה מקבלים?
אם אתם זכאים לדמי אבטלה, תוכלו לראות כמה כסף תקבלו לפי התקופה.
גובה תשלום דמי אבטלה

אם זה מתאר את השאלה שלך הכי טוב: "האם מגיע לי אבטלה אם התפטרתי?"
אם התפטרת זה לא אומר שלא מגיע לך דמי אבטלה, בתנאים מסויימים בהחלט תוכל לקבל תשלום דמי אבטלה.
תנאים לקבלת דמי אבטלה

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני
  ברור לכול שככלל, הרושם הראשון חשוב וקובע, אבל פחות ברור שיצירת רושם ראשון במקום עבודה חדש, איננו עניין לרגע ויכול להימשך זמן רב ואפילו מספר חודשים. וזאת מדוע ? בארגונים גדולים , לוקח זמן ליצור רושם ראשון אצל האנשים. באשר מדובר בארגון גדול, דרושים מספר חודשים עד שמזדמן לפגוש את כל המנהלים, העובדים, הספקים, השותפים…
 • איך לבסס מעמד בתפקיד חדש?
  התחלת לעבוד בעבודה חדשה, בתקופה הראשונה רוב הדברים חדשים לך, אנשים, תפקידים, תחומי אחריות, תהליכים בארגון, הפוליטיקה הארגונית, המנהלים, העובדים, המשרדים, הערכים והחזון המוטמע בארגון ועוד ועוד.בהמשך למאמר הקודם, המדריך לשבוע הראשון בעבודה, הנה שלושה דברים שאפשר לעשות בעבודה החדשה כדי לבסס מעמד וכדי להתחיל ברגל ימין:
 • המדריך לשבוע הראשון שלך בעבודה
  גם אם את או אתה נמצאים עדיין בתקופת חיפוש עבודה, אפשר לשלב בתהליך החיפוש גם הכנה לקראת תחילת עבודה במקום החדש (שיגיע בקרוב).מספר טיפים להתנהלות נכונה בשבוע הראשון שלך בעבודה יעזרו לך להשתלב טוב יותר ונכון יותר במקום העבודה החדש. המאמר נכתב בלשון זכר אבל מתייחס לשני המינים כמובן.
 • המטרה - עבודה חדשה
  כשנכנסים לתהליך חיפוש עבודה צריך להגדיר מטרה, המטרה צריכה להיות פשוטה ברמת ההגדרה שלה, כשאת או אתה רואים את המטרה מול העיניים, אין שאלות לגביה. למשל:
 • למה מחפשי עבודה חייבים לחשוב כמו נמלים?
  אז הגעת לסיטואציה שנקראת "בין עבודות", המצב מתחיל בתחושת חידוש וצפייה לבאות, לפעמים גם משולב בלקיחת פסק זמן ופריקת עול. עכשיו כדאי לך להתחיל לחשוב כמו נמלה. כן. נמלה.
 • טוב ג'וב אחד ביד משניים (ג'וב ג'וב) על העץ
  לפעמים בתקופת חיפוש עבודה נקבל הצעה לג'וב נחמד בו אפשר להרוויח כמו כל ג'וב נחמד אחר, השאלה שאנחנו צריכים להתמודד איתה היא האם טוב ג'וב אחד ביד משניים על העץ (מג'וב אחר שאולי יגיע בעתיד). מה הייתם עושים?

כניסה לחשבון