לוח דרושים | חיפוש עבודה בחינם | פיתוח קריירה

search-iconמצא עבודה

כל זכות: זכויות מובטלים, אבטלה ומחפשי עבודה


אתר כל זכות הינו יוזמה של משרד המשפטים, המשרד לשוויון חברתי וג'וינט ישראל.
האתר מאפשר לכל אחד ואחת לדעת את זכויותיו במדינה על פי מצבו ובחלוקה לפי נושאים.
כדי לעשות את איתו המידע הרלוונטי עבור מי שנמצא בתקופת אבטלה /חיפוש עבודה, סידרנו כאן קישורים ישירים למידע הרלוונטי ביותר עבורכם.

גם למובטלים ומחפשי עבודה יש זכויות רבות במדינה, על אף העובדה שהתקפתינו בנושא היא שצריך לעבוד תמיד (העבודה היא חיינו), ושאם נקלעת לסיטואציה של אבטלה צריך ומומלץ למצוא עבודה בהקדם האפשרי (לעשות את כל מה שצריך ומהיום הראשון) ושעדיף לא להחליט על תקופת "מנוחה" או "חופשה", כיוון שזו עלולה לגרור אותך לתקופה ארוכה של חיפוש והפיכתך ללא רלוונטי בשוק (מחפשי עבודה מעדיפים לגייס מי ש"טרי" על פני מי שהיה בתקופה ארוכה של חיפוש עבודה).

כל הנאמר הוא המלצה ולא נכון לכל אחד ובכל מקרה, אבל מתוך הניסיון שלנו, צריך לעשות את המקסימום כדי למצוא עבודה, בתקופה זו של חיפוש, גם לדאוג לפן האישי ולהינות /לנצל את התקופה לטובת מנוחה /התרעננות וכד'.

אז רצינו לעזור ולסייע לך להגיע לתכנים הרלוונטים באתר כל זכות, בתקופה של חיפוש עבודה ואבטלה, ריכזנו בדף זה קישורים ישירים למידע הרשום באתר כל זכות בנושא חיפוש עבודה ואבטלה.

זכויות מובטלים

מי זכאי לקבל דמי אבטלה?
בדף זה תראה מהם זכויותיך מבחינת זכאות לדמי אבטלה במדינת ישראל.
זכאות לדמי אבטלה

כמה דמי אבטלה מקבלים?
אם אתם זכאים לדמי אבטלה, תוכלו לראות כמה כסף תקבלו לפי התקופה.
גובה תשלום דמי אבטלה

אם זה מתאר את השאלה שלך הכי טוב: "האם מגיע לי אבטלה אם התפטרתי?"
אם התפטרת זה לא אומר שלא מגיע לך דמי אבטלה, בתנאים מסויימים בהחלט תוכל לקבל תשלום דמי אבטלה.
תנאים לקבלת דמי אבטלה

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • למה מחפשי עבודה חייבים לחשוב כמו נמלים?
  אז הגעת לסיטואציה שנקראת "בין עבודות", המצב מתחיל בתחושת חידוש וצפייה לבאות, לפעמים גם משולב בלקיחת פסק זמן ופריקת עול. עכשיו כדאי לך להתחיל לחשוב כמו נמלה. כן. נמלה.
 • טוב ג'וב אחד ביד משניים (ג'וב ג'וב) על העץ
  לפעמים בתקופת חיפוש עבודה נקבל הצעה לג'וב נחמד בו אפשר להרוויח כמו כל ג'וב נחמד אחר, השאלה שאנחנו צריכים להתמודד איתה היא האם טוב ג'וב אחד ביד משניים על העץ (מג'וב אחר שאולי יגיע בעתיד). מה הייתם עושים?
 • 10 דברים שחייבים להפסיק לעשות כשמחפשים עבודה
  לקראת השנה החדשה, רצינו לציין 10 דברים שחייבים להפסיק לעשות כשמחפשים עבודה (ובכלל).
 • מה הקריטריונים שלך למציאת עבודה חדשה? מהניסיון שלנו, חשוב לדעת
  כשמחפשים עבודה, ורוצים לעשות את זה בצורה נכונה ומהירה ובעיקר כשרוצים שהתוצאה של תהליך החיפוש תהיה מספקת, חייבים לייצר סדר עדיפויות שיהיה כסמן כיוון אשר יסייע לך לבחור ולדעת איזו הצעת עבודה טובה לך ואיזה פחות.תחום הדרושים מלא בהצעות, הצעות שיש להיזהר מהן והצעות שמאוד מאוד קרובות למטרות שלך. איך תדע איזו מודעת דרושים נכונה…
 • איזו הזדמנות למציאת עבודה רוב מחפשי העבודה מפספסים?
  אם הגעת למצב בו כבר אין לך מה לעשות יותר, אין הצעות עבודה שמתאימות לך ושאתה רוצה לקחת, סידרת את קורות החיים שלך בצורה הכי טובה שאפשר, הלכת לראיונות עבודה והיית הכי טוב שלך, הפעלת קשרים ובני משפחה, שיפרת את הנראות שלך במנועי החיפוש וברשתות החברתיות, הסכמת להתפשר מעט בשכר ובתנאים, היית סבלני וחיובי ……
 • הדרכים הנכונות למציאת עבודה בשנת 2018
  במאמר זה נדבר על הדרכים הנכונות למציאת עבודה בתקופה זו, בשנת 2018, כאשר הנראות שלנו במנועי החיפוש הולכת וצוברת משמעות ומשפיעה על חיינו בכל ההיבטים כמעט.

כניסה לחשבון