לקראת החופש הגדול, טיפים לניסוח מודעת דרושים לנוער - "מובטל" דרושים

לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

לקראת החופש הגדול, טיפים לניסוח מודעת דרושים לנוער

החופש הגדול מתקרב וכך גם הסוף לבלאגן במשרד, בני הנוער המחפשים עבודה יגיעו לכמה שבועות כדי לסדר את הארכיון, לטפל במחסנים, לסייע בסידור וארגון חדרים, יסרקו, ידריכו, יעזרו עם המחשבים ועוד ועוד.

אחרי הבן של הבוס, הבת של המנהלת, הילדים של אנשי שירות הלקוחות, מה שעומד כרגע על הפרק הוא איתור העובדים הנכונים לכם לתקופת החופש הגדול. 

איך כותבים את מודעת הדרושים הנכונה לחיפוש עובדים לחופש הגדול?

 

כותרת מודעת דרושים

כותרת המודעה היא אחד האלמנטים החשובים בכל מודעת דרושים, איתה בעצם המעסיק מושך את תשומת ליבם של מחפשי העבודה, כותרת טובה תגרום לחשיפה גבוה של המודעה כאשר כותרת לא טובה לא תעשה את העבודה.

הדברים העיקריים שניתן לציין בכותרת כאשר רוצים למשוך את הנוער שמחפש עבודה לתקופת החופש הגדול למודעת הדרושים יהיו הדברים החשובים שהנוער מחפש, כמו: "עבודה לחופש הגדול", "עבודה לבני נוער", "עבודה זמנית לתקופת החופש הגדול", "דרושים לחופש הגדול".
אין צורך לכתוב את התפקיד המוצע כיוון שבני הנוער קודם כל ירצו לזהות את ההצעות הרלוונטיות, אח"כ את שעות העבודה, המיקום והשכר, ורק בסוף את התפקיד אותו הם מתבקשים לעשות - לא מדובר בקריירה אלא בניצול הזמן לטובת הכנסה.

כותרות למודעות דרושים לדוגמא:
- דרושים בני נוער לעבודה בסריקת מסמכים בת"א.
- עבודה זמנית לחופש הגדול בסידור סחורה באזור התעשיה רשל"צ.
- עבודה לבני נוער בקייטנות לילדים בהוד השרון.

מה לכתוב בתיאור משרה

אחרי שמשכתם את תשומת ליבו של קהל היעד, בני הנוער שמחפשים עבודה, המקום לפרט את תיאור המשרה באופן שיספק למועמדים את כל המידע החשוב כדי למנוע אי הבנות מראש.

מה שחשוב לבני הנוער כאשר הם מחפשים עבודה הם הדברים הבאים:
- מיקום העבודה והנגישות אליו (נגישות בתחבורה ציבורית /שבילי אופניים /קורקינטים חשמליים).
- שעות עבודה + שעות נוספות (מתי מתחילים ומתי מסיימים כל יום).
- שכר ותנאי עבודה (שכר שעה או שכר יומי, בונוסים למתמידים וכל הטבה כזו או אחרת).
ובסופו של דבר, גם מה התפקיד ידרוש מהם.

מהן הדרישות לתפקיד

כיוון שבמשרות ותפקידים המיועדים לבני נוער בדרך כלל לא תהינה דרישות מיוחדות, אפשר לרשום כאן מה שמצופה מהעובד, כמו למשל: דייקנות, יכולת הגעה עצמית, משמעת ורצון להרוויח, ידע בסיסי באופיס, ידע בסיסי בעריכת תמונות … וכד'.

בפרסום מודעת דרושים באתר אפשר לדייק את המיקומים בהם המודעה תופיע ואת קהל היעד, עבור עבודות לבני נוער ניתן לסמן את התכונות והקהל במאפיינים השונים.

שדה סוג משרה

בחרו את המאפיינים המתאימים בשדה סוג המשרה, למשל: עבודה זמנית, ללא ניסיון, ללא הכשרה, בונוס למתמידים וכד'.

בחירת סוג משרה מתאים

 

שדה המשרה מתאימה גם עבור

בשדה זה בחרו את הקהלים המתאימים למשרה: נוער (ברור) ואם יש קהלים נוספים שיכולים להתאים.

הגדרת קהל יעד למשרה

פרסום מודעת דרושים

מה שנשאר עכשיו זה פשוט לבצע פרסום מודעת דרושים אחת או יותר ע"פ הצורך שלכם, למצוא את בני הנוער המתאימים לכם לעבודה בתקופת החופש הגדול. בפרסום נכון תגיעו לבני הנוער הרלוונטים שמחפשים עבודה.

 

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • חיפוש עבודה
  חיפוש עבודה הוא תהליך אשר דורש משאבים וכוחות נפש - מכל אחד ובכל מצב.מי שפונה לתחומים המסורתיים כמו חיפוש עבודה בשירות לקוחות, חיפוש עבודה בשיווק, במזכירות ואדמיניסטרציה, חיפוש עבודה בביטחון או בעבודה פיזית אחרת חווה את אותם קשיים כמו מי שמחפש עבודה בתחומי הטכנולוגיה והמדע כמו חיפוש עבודה בהייטק או במקצועות האינטרנט, חיפוש עבודות מחקר…
 • איך אפשר להיכנס לתחום ההייטק (ללא ידע מוקדם וללא קורס במכללה)?
  נכון שזה נשמע כמו קליקבייט, כמו הבטחה שלא ניתן לממש באמת, אנחנו רגילים שקורסי הסבה למקצועות ההייטק הם קורסים יקרים וארוכים שבסופם אין באמת הבטחה לעבודה בתחום ההייטק. 
 • תצאו להתאוורר - חפשו עבודה מכל מקום
  זה נכון שחיפוש עבודה זה תהליך שחייבים לעשות כשחייבים למצוא עבודה, וזה נכון שיש קושי בחיפוש עבודה והוא דבר שמשפיע על הרבה מקומות בחיים שלנו, זה נכון שזה דחוף למצוא עבודה ולפעמים אפילו מאוד דחוף.
 • מתי עדיף לא לשלוח קורות חיים?
  כמחפשי עבודה אנחנו עוברים סיטואציות ומצבים שונים שמשפיעים עלינו וגורמים לנו להרגיש כל מיני דברים, ברי מזל, לא מוצלחים, יכולים לעשות הכל, כעס, תסכול, שמחה ועצב ועוד ועוד תחושות שעולות במהלך תהליך חיפוש העבודה ובהקשר אליו.
 • למה אתם לא מוצאים עבודה? ואחרים כן - בחנו את עצמכם
  אם גם אתם שואלים את עצמכם "למה אני לא מוצא עבודה?" או "למה המעסיקים לא חוזרים אלי?" …. אז המאמר הזה עבורכם. ישנן הרבה סיבות שיכולות לגרום למחפשי עבודה לא למצוא עבודה, חלקן סיבות אובייקטיביות שאינן קשורות באופן ישיר במה שאנחנו עושים בחיפוש העבודה וחלקן תוצאה ישירה של מה שאנחנו לא עושים בחיפוש עבודה.

כניסה לחשבון