מתי עדיף לא לשלוח קורות חיים? - "מובטל" דרושים

לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

מתי עדיף לא לשלוח קורות חיים?

כמחפשי עבודה אנחנו עוברים סיטואציות ומצבים שונים שמשפיעים עלינו וגורמים לנו להרגיש כל מיני דברים, ברי מזל, לא מוצלחים, יכולים לעשות הכל, כעס, תסכול, שמחה ועצב ועוד ועוד תחושות שעולות במהלך תהליך חיפוש העבודה ובהקשר אליו.

לפעמים אנחנו חושבים שאם נשלח יותר קורות חיים אז זה ישפר את המצב, ובכן, כמות הפעמים שנגיש מועמדות תשפיע אך ורק אם אנחנו שולחים קורות חיים למשרות אמיתיות (משרות שבאמת בתוקף, והמעסיק פרסם אותן, בניגוד למשרות שמישהו העתיק או "אסף" ואף אחד לא יודע מתי זה קרה ואם המשרה בתוקף) שרלוונטיות לתחום העיסוק, לניסיון, לאזור ולכל שאר הדרישות של המעסיק ושל מחפש העבודה.

אז כמו שחשוב לנו שתשלחו קורות חיים ותגישו מועמדות כמה שיותר למשרות שרלוונטיות לכם (ושלפני זה תשקיעו בקורות החיים ובהגדרת התפקידים אליהם אתם מתאימים ואותם אתם מחפשים), חשוב לנו שלא תבזבזו זמן, מאמץ ולפעמים גם כסף על שליחת קורות חיים למשרות שלא רלוונטיות לכם או משרות שאתרים מסוימים אספו ואף אחד לא יודע אם הן אכן רלוונטיות. 

לאילו משרות עדיף לא לשלוח קורות חיים

- משרות שאינן מוגדרות כמו שצריך, כלליות מידי או מתייחסות ליותר מתפקיד אחד.
- משרות עם שגיאות כתיב או ניסוח שנראה בעייתי ולא ברור.
- משרות שלא מתאימות לכם, במקום עבודה שלא מתאים, באיזור שלא מתאים.
- משרות בלוחות דרושים שמעתיקים משרות (חינמיים או בתשלום).
- משרות בלוחות דרושים שמציגים כמות לא הגיונית של משרות (רוב הסיכויים שחלק גדול מהן לא רלוונטי).
- משרות שצריך לשלם לאתר כדי לשלוח להם קורות חיים - לעולם לא תדעו אם המשרה אמיתית או לא.
- דרך לוחות דרושים שדורשים מנוי בתשלום בעלי אינטרס ברור שלא תמצאו עבודה (ותמשיכו לשלם דמי מנוי).

אנחנו באתר "מובטל" דרושים מספקים שירות חינמי מלא למחפשי עבודה כדי לאפשר חיפוש עבודה אמיתי ויעיל, האינטרס שלנו הוא שכל מחפש עבודה ימצא עבודה במהירות האפשרית, שהמעסיקים (שמקבלים שירות חינמי או בתשלום) ימצאו עובדים במהירות האפשרית.

- לוח דרושים
- פרסום משרות
- התחברות לחשבון

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • חיפוש עבודה
  חיפוש עבודה הוא תהליך אשר דורש משאבים וכוחות נפש - מכל אחד ובכל מצב.מי שפונה לתחומים המסורתיים כמו חיפוש עבודה בשירות לקוחות, חיפוש עבודה בשיווק, במזכירות ואדמיניסטרציה, חיפוש עבודה בביטחון או בעבודה פיזית אחרת חווה את אותם קשיים כמו מי שמחפש עבודה בתחומי הטכנולוגיה והמדע כמו חיפוש עבודה בהייטק או במקצועות האינטרנט, חיפוש עבודות מחקר…
 • איך אפשר להיכנס לתחום ההייטק (ללא ידע מוקדם וללא קורס במכללה)?
  נכון שזה נשמע כמו קליקבייט, כמו הבטחה שלא ניתן לממש באמת, אנחנו רגילים שקורסי הסבה למקצועות ההייטק הם קורסים יקרים וארוכים שבסופם אין באמת הבטחה לעבודה בתחום ההייטק. 
 • תצאו להתאוורר - חפשו עבודה מכל מקום
  זה נכון שחיפוש עבודה זה תהליך שחייבים לעשות כשחייבים למצוא עבודה, וזה נכון שיש קושי בחיפוש עבודה והוא דבר שמשפיע על הרבה מקומות בחיים שלנו, זה נכון שזה דחוף למצוא עבודה ולפעמים אפילו מאוד דחוף.
 • למה אתם לא מוצאים עבודה? ואחרים כן - בחנו את עצמכם
  אם גם אתם שואלים את עצמכם "למה אני לא מוצא עבודה?" או "למה המעסיקים לא חוזרים אלי?" …. אז המאמר הזה עבורכם. ישנן הרבה סיבות שיכולות לגרום למחפשי עבודה לא למצוא עבודה, חלקן סיבות אובייקטיביות שאינן קשורות באופן ישיר במה שאנחנו עושים בחיפוש העבודה וחלקן תוצאה ישירה של מה שאנחנו לא עושים בחיפוש עבודה.
 • לקראת החופש הגדול, טיפים לניסוח מודעת דרושים לנוער
  החופש הגדול מתקרב וכך גם הסוף לבלאגן במשרד, בני הנוער המחפשים עבודה יגיעו לכמה שבועות כדי לסדר את הארכיון, לטפל במחסנים, לסייע בסידור וארגון חדרים, יסרקו, ידריכו, יעזרו עם המחשבים ועוד ועוד.

כניסה לחשבון