לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

סוגי הצעות עבודה, האם אפשר לעבוד איך ובמה שמתאים לך?

מאז ומתמיד עבדנו, כמו שאומרים, העבודה היא חיינו. אבל אופן ההתקשרות וסוגי הצעות העבודה שהיו פעם הלכו והתפתחו במקביל להתקדמות הטכנולוגית, לשינוי בצרכים של שוק העבודה ולשינוי שלנו כבני אדם. בעבר הלא כל כך רחוק (לפני כמה עשרות שנים בודדות), בשוק העבודה היו מספר סוגים מצומצם של הצעות עבודה, הצעות עבודה שנחשבות כסטנדרט היום לא היו קיימות אז, מה שהיה זמין היה פשוט:

 • הצעת עבודה במשרה מלאה.
 • עבודה במשרה חלקית /חצי משרה.

עם השנים, תוך כדי התפתחות שוק העבודה, נוצרו כמה וכמה אפשרויות תעסוקה וסוגי הצעות עבודה חדשות שהיו זמינות לעובדים בשוק המקומי ולמבקשי עבודה מארצות רחוקות (בעיקר אלו בהן הייתה בעיה תעסוקתית), האפשרות לעבוד במקום דרך צד ג', כמו למשל:

 • עבודה דרך חברת כ"א או חברה קבלנית (עובדי קבלן).
 • מהגרי עבודה שהגיעו לתקופה קצובה כדי לסייע לכוח העבודה המקומי בסוגי עבודות בעלי ביקוש נמוך.

ויחד עם ההתפתחות הטכנולוגית נפתחו בשוק העבודה אפשרויות וסוגים נוספים של הצעות עבודה, המחשוב אפשר לכל אחד ואחת להקים עסק עצמאי חכם, לתת שירותים מהבית, להיות מועסק בחברה ולעבוד מהבית ועוד ועוד, שוק העבודה הפך להיות גמיש לחלוטין עבור כל אחד ואחת:

 • הצעות עבודה ללא משרד, עבודה מהבית בחברות שאינן מחזיקות משרדים.
 • הצעות עבודה לעבוד בחללים משותפים, משרדים זמניים /משרדים בפריסה בינלאומית.
 • עבודה מהבית כעצמאים ומתן שירותים מרחוק.

החיבור הטלפון הנייד למיילים /תוכנות מסרים והאפשרות להיות בעבודה בכל זמן ומקום מאפשרות לנו גם לתת שירותים בין מדינות (כחברות או כעצמאיים), המשמעויות רחבות מאוד עבור המשק והתעסוקה, עבור האנשים, יחד עם הטוב שמאפשר לכל אחד ואחת לעבוד מכל מקום יש גם השלכות נוספות למשק ולאדם, אבל זה כבר למאמר אחר.

אם את או אתה מחפש עבודה או מחפשת עבודה, בכל מקום בארץ וכמעט בכל תחום, יש עבודה וישנן הצעות עבודה. היכולת שלך להסתגל וללמוד, להתפתח ולהכיר אפשרויות שונות היא המפתח למציאת עבודה מתאימה ולהתפתחות מקצועית, למשל:

מדריך /מדריכה
אם אתה מדריך ורוצה להדריך אבל מקום המגורים שלך מרוחק, תוכל להקים חשבון יוטיוב ולצלם את עצמך מדריך באמצעות הטלפון הנייד, ולהגיע לאלפי אנשים מהבית.
ניתן גם להעביר שעורים ע"י תוכנות שיתוף שונות או שיחות וידאו של אחד על אחד או אחד בכיתה עם מאות תלמידים.

הקמת אתרים
היום כל אחד ואחת יכולים ללמוד איך להקים אתרים, בין אם ממש לתכנת או ללמוד מערכת ספציפית כמו וורדפרס או וויקס ולתת שירותים עבור מי שמעוניין באתר באותה פלטפורמה, עבודה בהקמת אתרים יכולה להיות מהבית, יכולה להיות בחברה, יכולה להיות מבית קפה או אפילו מחו"ל תוך כדי טיול.

שיווק באינטרנט או שיווק ברשתות חברתיות
מקצוע שלא היה קיים לפני האינטרנט, לפני פייסבוק, לפני הרשתות החברתיות בכלל. כמו בהקמת אתרים, היום אפשרי לתת שירותים מכל מקום ולכל מקום, יש בזה המון עבודה. כדי להתחיל צריך רק ללמוד את הדברים, להתנסות בפרוייקט אחד או שניים ולהתחיל לתת שירותים בתשלום.

הצעות עבודה במגוון תחומים נוספים אפשריות היום מכל מקום וזמן, כמו למשל: עבודה אדמיניסטרטיבית, עבודה במכירות טלפוניות, מתן שירות לקוחות, שירותים בתחום הביטוח, עבודה בעריכת דין, חשבונאות וכספים, מתן שירותי ייעוץ בתחומים שונים, עבודה בהדרכות ולימוד, עבודה מחשבים, במכירות, בתחום השיווק, עבודה בעיצוב (עיצוב אתרים, עיצוב דפוס, עיצוב מוצרים ועוד), עריכת וידאו ועוד ועוד תחומים שפתוחים לכולם בכל מקום ובכל זמן.


מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • עבודה לסטודנטים, עבודה במהלך לימודים
  רובנו, זקוקים לפרנסה בכל שלב בחיים, וגם בתקופת הלימודים. במאמר זה נראה מהם התפקידים שמתאימים לסטודנטים? ואיך מוצאים עבודה שמשתלבת באופן הטוב ביותר עם תקופת לימודים?
 • איך עוברים מתפקידי מזכירות לניהול משרד?
  תפקידי מזכירות ואדמיניסטרציה הם תחום רחב ומגוון מתוכו אפשר להתפתח ולצמוח לתפקידים ותחומים נוספים. אנו כאן על מנת לסייע לכם ללמוד על דרכים להתקדם בדרגות ולעבור מתפקידי מזכירות ותפקידי אדמיניסטרציה, לתפקידים בכירים יותר כמו ניהול משרד וכמו עוזרת אישית לבכירים. אז איך עושים זאת?
 • המעסיקים לא חוזרים אליך? בדוק/י למה
  אתם ממשיכים להעביר קורות חיים אל מעסיקים ללא מענה? זה הזמן ללמוד כיצד לעשות זאת נכון. סיבות רבות יכולת להוביל לכך שמעסיקים לא חוזרים אליכם. אז למה זה קורה?
 • אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני
  ברור לכול שככלל, הרושם הראשון חשוב וקובע, אבל פחות ברור שיצירת רושם ראשון במקום עבודה חדש, איננו עניין לרגע ויכול להימשך זמן רב ואפילו מספר חודשים. וזאת מדוע ? בארגונים גדולים , לוקח זמן ליצור רושם ראשון אצל האנשים. באשר מדובר בארגון גדול, דרושים מספר חודשים עד שמזדמן לפגוש את כל המנהלים, העובדים, הספקים, השותפים…
 • איך לבסס מעמד בתפקיד חדש?
  התחלת לעבוד בעבודה חדשה, בתקופה הראשונה רוב הדברים חדשים לך, אנשים, תפקידים, תחומי אחריות, תהליכים בארגון, הפוליטיקה הארגונית, המנהלים, העובדים, המשרדים, הערכים והחזון המוטמע בארגון ועוד ועוד.בהמשך למאמר הקודם, המדריך לשבוע הראשון בעבודה, הנה שלושה דברים שאפשר לעשות בעבודה החדשה כדי לבסס מעמד וכדי להתחיל ברגל ימין:
 • המדריך לשבוע הראשון שלך בעבודה
  גם אם את או אתה נמצאים עדיין בתקופת חיפוש עבודה, אפשר לשלב בתהליך החיפוש גם הכנה לקראת תחילת עבודה במקום החדש (שיגיע בקרוב).מספר טיפים להתנהלות נכונה בשבוע הראשון שלך בעבודה יעזרו לך להשתלב טוב יותר ונכון יותר במקום העבודה החדש. המאמר נכתב בלשון זכר אבל מתייחס לשני המינים כמובן.

כניסה לחשבון