לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

עבודה בחברת ניקיון

עבודה קבועה היא משאת נפשם של רבים. בשוק תובעני, משתנה ותזזיתי, אשר עצם השינוי הוא המשתנה היחיד הקבוע בו, לא קל (בלשון המעטה) למצוא עבודה שתיתן לעובד בה שקט וביטחון בידיעה כי פתוח בפניו אופק תעסוקתי רחב וארוך טווח.

חברת ניקיון המספקת שירותים למוסדות ולבתים פרטיים מעסיקה אנשי מקצוע, אשר ככל שהם נעשים מאומנים ומיומנים במלאכתם, צוברים ניסיון וותק, כך גובר הסיכוי שימצאו עבודה בתחום.
כנציגיה של חברת ניקיון יש לכם אשראי נדיב מהלקוחות. הציפייה והדרישות מחייבים אתכם להוכיח בכל פעם מחדש, תמיד מהתחלה, כי האשראי והאמון שניתנים לכם ובכם מוצדקים. תמיד אתם תיבחנו במבחן התוצאה- הסדר והניקיון שייוותרו לאחר לכתכם וחובת ההוכחה התמידית מוטלת עליכם. זה עשוי להוות גורם מוטיבציוני ומאתגר, שהוא כה חשוב במיוחד כאשר מדובר בעבודה רוטינית, שגרתית, החוזרת ונשנית. ועם זאת- אותה אדרת בשינוי אדרת היא בכל זאת גברת אחרת, או, במלים אחרות- כל מתחם מעמיד בפניכם אתגר חדש מעצם השוני בינו לבין מתחמים אחרים.

 עבודה המכבדת את בעליה

מי מכם שחשוב להם הסדר והניקיון ייטיבו לעשות אם יתקשרו עם חברה מקצועית המסוגלת לתת מענה לפי דרישה וציפייה על בסיס קבוע (יומי, שבועי, חודשי ועוד). כך תבטיחו לעצמכם שקט וביטחון ובעיקר תיהנו מסביבה נקייה, היגיינית, אסתטית, ייצוגית ומרשימה.

כלקוחות,אתם תפגשו אנשים שמצאו תעסוקה בחברה, אנשים שהחברה משקיעה בהכשרתם, שולחת אותם להשתלמויות, מוודאת כי הם יתעדכנו בחומרים החדשים שיוצאים לשוק ויוכלו לתת לכם, הלקוחות, מידע, ייעוץ וטיפים לתחזוקת בית או משרד נקיים.

כנציגי שירות של חברת הניקיון שתעסיק אתכם - בשעה טובה- אתם צפויים לפגוש מגוון רב של אנשים ולהתוודע אל קשת רחבה של התנהגויות, מה שיאפשר לכם לבחון את עצמכם כיצד אתם מגיבים מול אנשים שונים.

אתם יכולים לערוך חקר שוק ולהתוודע אל חברות הניקיון השונות. באתר של כל אחת מהן תוכלו למצוא את פרטי יצירת הקשר ולהציע את שירותיכם. אם תתאמצו ותתמידו ולא תתייאשו מתשובות שליליות או מהעדר תשובות בכלל- אתם תמצאו חברה שתהיה מוכנה להעסיק אתכם ולבנות עבורכם מסלול התפתחות וקידום מקצועי.

מציאת עבודה בחברת ניקיון עשויה להיות פתח למסלול תעסוקתי מעניין ומגוון, אשר צפויות בו הפתעות שונות. מי יודע? עם הזמן, ההתמדה, אולי ייפתח בפניכם שער חדש ולאט לאט תוכלו להתקדם ואולי, ביום מן הימים, לאחר שתשלטו היטב בתחום הניקיון, להקים חברה שלכם שתציע את שירותיה.

אפשר כבר להתחיל: הצעות עבודה בתחום הניקיון

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • עבודה לסטודנטים, עבודה במהלך לימודים
  רובנו, זקוקים לפרנסה בכל שלב בחיים, וגם בתקופת הלימודים. במאמר זה נראה מהם התפקידים שמתאימים לסטודנטים? ואיך מוצאים עבודה שמשתלבת באופן הטוב ביותר עם תקופת לימודים?
 • איך עוברים מתפקידי מזכירות לניהול משרד?
  תפקידי מזכירות ואדמיניסטרציה הם תחום רחב ומגוון מתוכו אפשר להתפתח ולצמוח לתפקידים ותחומים נוספים. אנו כאן על מנת לסייע לכם ללמוד על דרכים להתקדם בדרגות ולעבור מתפקידי מזכירות ותפקידי אדמיניסטרציה, לתפקידים בכירים יותר כמו ניהול משרד וכמו עוזרת אישית לבכירים. אז איך עושים זאת?
 • המעסיקים לא חוזרים אליך? בדוק/י למה
  אתם ממשיכים להעביר קורות חיים אל מעסיקים ללא מענה? זה הזמן ללמוד כיצד לעשות זאת נכון. סיבות רבות יכולת להוביל לכך שמעסיקים לא חוזרים אליכם. אז למה זה קורה?
 • אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני
  ברור לכול שככלל, הרושם הראשון חשוב וקובע, אבל פחות ברור שיצירת רושם ראשון במקום עבודה חדש, איננו עניין לרגע ויכול להימשך זמן רב ואפילו מספר חודשים. וזאת מדוע ? בארגונים גדולים , לוקח זמן ליצור רושם ראשון אצל האנשים. באשר מדובר בארגון גדול, דרושים מספר חודשים עד שמזדמן לפגוש את כל המנהלים, העובדים, הספקים, השותפים…
 • איך לבסס מעמד בתפקיד חדש?
  התחלת לעבוד בעבודה חדשה, בתקופה הראשונה רוב הדברים חדשים לך, אנשים, תפקידים, תחומי אחריות, תהליכים בארגון, הפוליטיקה הארגונית, המנהלים, העובדים, המשרדים, הערכים והחזון המוטמע בארגון ועוד ועוד.בהמשך למאמר הקודם, המדריך לשבוע הראשון בעבודה, הנה שלושה דברים שאפשר לעשות בעבודה החדשה כדי לבסס מעמד וכדי להתחיל ברגל ימין:
 • המדריך לשבוע הראשון שלך בעבודה
  גם אם את או אתה נמצאים עדיין בתקופת חיפוש עבודה, אפשר לשלב בתהליך החיפוש גם הכנה לקראת תחילת עבודה במקום החדש (שיגיע בקרוב).מספר טיפים להתנהלות נכונה בשבוע הראשון שלך בעבודה יעזרו לך להשתלב טוב יותר ונכון יותר במקום העבודה החדש. המאמר נכתב בלשון זכר אבל מתייחס לשני המינים כמובן.

כניסה לחשבון