לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

עבודה זמנית לצעירים (בחו"ל)

 ישראלים צעירים רבים, אחרי שרות צבאי, לפני או אחרי לימודים ואף בזמן חופשות בוחרים לצאת לטיול בחו"ל. כיום, אפשרות קורצת לצעירים היא שילוב של עבודה זמנית בחו"ל בה הם חוסכים כסף ואז יוצאים לטיול ביעדים שונים או חוסכים עבור לימודים. רבים מצליחים לשלב טיול תוך כדי עבודה ומכיוון שהעבודה היא בחו"ל הם רואים בכך טיול משולב בעבודה. זו חוויה בפני עצמה לגור ולעבוד בחו"ל, להתוודע לתרבויות אחרות ולהיחשף להתמודדויות שונות.הכנות לפני יציאה לחו"ל 

עוד לפני שיוצאים מישראל יש להתכונן. בחירת יעד, בדיקת אפשרויות, הכנת ויזה במידת הצורך, ייעוץ רפואי ובטחוני לגבי היעד ועוד. קיימות חברות ישראליות רבות העוסקות בתחום עבודה זמנית בחו"ל וכדאי להתעניין ולבדוק פרטים דרכם. חיפוש קצר באינטרנט יעלה עשרות חברות העוסקות בסוג זה עבודות.

חוקיות וחוקי עבודה בחו"ל
לא כל עבודה זמנית בחו"ל היא חוקית, גם אם היא נעשית דרך חברה ישראלית. כדאי לשאול בסביבה הקרובה או דרך פורומים באינטרנט מה ישראלים חוו ומה הם מציעים. איזה חברה אמינה, מה סוג העבודה, האם היא חוקית, האם העבודה רווחית וכדומה.

ויזת עבודה בחו"ל
בהתאם למדינה בה הצעיר בוחר לעבוד יש לבדוק את תנאי קבלת הויזה לעבודה. כל מדינה וחוקיה. במידה והצעיר בוחר לעבוד דרך חברה מסודרת, החברה תדאג לבקשת ויזת עבודה זמנית ותדאג לחוקיות העסקתו בהתאם לחוק המקומי.

תנאים
רוב העבודות המוצעות בחו"ל הן במכירות. השכר כולל משכורת בסיס נמוכה ואחוזים מהמכירה (לרוב בין 20-30%). 

תחומי עבודה מרכזיים

עבודה בעגלות
עבודה פופולרית מאוד בקרב ישראלים בחו"ל הבוחרים לעבוד עבודה זמנית. כמעט בכל מרכז מסחרי מוצבות עגלות מכירה למוצרים שונים כדוגמת מוצרי טיפוח, תכשיטים, קעקועים, חפצי אומנות ועוד. המוכרים נדרשים לעמוד במרכז המסחרי ולהציע את מרכולתם לעוברים ושבים. צעירים המגיעים לסוג זה של עבודה עוברים לרוב סדנאות קצרות בפיתוח יכולות מכירה.

טיפול בילדים
מטפלת או אופר בסלנג המקצועי היא עבודה נדרשת מאוד בקרב משפחות יהודיות או ישראליות המתגוררות בחו"ל. לרוב כוללת העבודה קבלת חדר אצל המשפחה עם כלכלה מלאה. זו עבודה יציבה אך השכר אינו גבוה במיוחד ומקשה לחסוך.

אבטחה
יוצאי יחידות קרביות יכולים להשתלב בקרב חברות אבטחה ישראליות הפועלות בחו"ל כמאבטחים. עבודה עם תשלום יחסית גבוה ואתגר. לרוב עבודות כאלו דורשות התחייבות ארוכה יותר מעבודות מכירה.

הובלות
תחום עבודה פופולרי ונדרש. עבודה פיסית אך רווחית.

הדרכה
הדרכות במחנות קיץ מטעם הסוכנות, קהילות יהודיות או ארגונים יהודיים שונים. עבודה מהנה ואיכותית. עבודה קצרה, לרוב מתקיימת בחופשת הקיץ.

מכירת תמונות
עבודה מכירתית בה מוכרים תמונות וציורים משמן או איכות אחרת. העבודה מתקיימת בנקודת מכירה קבועה או מדלת לדלת. מתאימה לבעלי יכולת מכירה גבוהה, נחושים ואסרטיביים.

מנעולנות
תחום יחסית חדש בין הצעות העבודה בחו"ל.

לוח עבודה בחו"ל
למציאת הצעות עבודה בחו"ל ניתן להיכנס בלוח הדרושים שלנו לקטגוריית עבודה בחו"ל.

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני
  ברור לכול שככלל, הרושם הראשון חשוב וקובע, אבל פחות ברור שיצירת רושם ראשון במקום עבודה חדש, איננו עניין לרגע ויכול להימשך זמן רב ואפילו מספר חודשים. וזאת מדוע ? בארגונים גדולים , לוקח זמן ליצור רושם ראשון אצל האנשים. באשר מדובר בארגון גדול, דרושים מספר חודשים עד שמזדמן לפגוש את כל המנהלים, העובדים, הספקים, השותפים…
 • איך לבסס מעמד בתפקיד חדש?
  התחלת לעבוד בעבודה חדשה, בתקופה הראשונה רוב הדברים חדשים לך, אנשים, תפקידים, תחומי אחריות, תהליכים בארגון, הפוליטיקה הארגונית, המנהלים, העובדים, המשרדים, הערכים והחזון המוטמע בארגון ועוד ועוד.בהמשך למאמר הקודם, המדריך לשבוע הראשון בעבודה, הנה שלושה דברים שאפשר לעשות בעבודה החדשה כדי לבסס מעמד וכדי להתחיל ברגל ימין:
 • המדריך לשבוע הראשון שלך בעבודה
  גם אם את או אתה נמצאים עדיין בתקופת חיפוש עבודה, אפשר לשלב בתהליך החיפוש גם הכנה לקראת תחילת עבודה במקום החדש (שיגיע בקרוב).מספר טיפים להתנהלות נכונה בשבוע הראשון שלך בעבודה יעזרו לך להשתלב טוב יותר ונכון יותר במקום העבודה החדש. המאמר נכתב בלשון זכר אבל מתייחס לשני המינים כמובן.
 • המטרה - עבודה חדשה
  כשנכנסים לתהליך חיפוש עבודה צריך להגדיר מטרה, המטרה צריכה להיות פשוטה ברמת ההגדרה שלה, כשאת או אתה רואים את המטרה מול העיניים, אין שאלות לגביה. למשל:
 • למה מחפשי עבודה חייבים לחשוב כמו נמלים?
  אז הגעת לסיטואציה שנקראת "בין עבודות", המצב מתחיל בתחושת חידוש וצפייה לבאות, לפעמים גם משולב בלקיחת פסק זמן ופריקת עול. עכשיו כדאי לך להתחיל לחשוב כמו נמלה. כן. נמלה.
 • טוב ג'וב אחד ביד משניים (ג'וב ג'וב) על העץ
  לפעמים בתקופת חיפוש עבודה נקבל הצעה לג'וב נחמד בו אפשר להרוויח כמו כל ג'וב נחמד אחר, השאלה שאנחנו צריכים להתמודד איתה היא האם טוב ג'וב אחד ביד משניים על העץ (מג'וב אחר שאולי יגיע בעתיד). מה הייתם עושים?

כניסה לחשבון