לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

עבודה מהבית

עבודה מהבית היא כבר מזמן לא באמת מהבית, היום יש כמה וכמה דרכים לעבוד מהבית, המשותף לכולם הוא העובדה שהעבודה לא מתבצעת במשרד רשמי.
זה מתחיל בהיותך עצמאי או אפילו שכיר שמרכז עבודתו מתבצע מהבית, אז יש צורך ההגדרה או תיחום איזורי עבודה שיאפשרו את סביבת העבודה הנידרשת.

שונה אבל דומה תהיה עבודת המנהלת האדמיניסטרטיבית שנותנת שירותים מהבית, גם עבורה תידרש פינת עבודה ספציפית שתכיל את הכלים עבור השירותים אותם היא מאפשרת כעצמאית או כשכירה (כמובן שזו דוגמה לאישה אך אותו שירות יכול להינתן גם על ידי גבר, בכל גיל, מקום ושפה). לפני העבודה יהיה סוג של טקס הכנת איזור העבודה לזו הצפויה באותו יום, יהיו כלי עבודה כמון מחשב, פקס, כלי כתיבה, תוכנות מסויימות, גישה לאינטרנט וכד', כאשר לסוף יום עבודה יהיה את סגירת היום שלו.

 

 

עבודת המתכנת, המעצב, מאמן הריצה, סוחרת הבורסה או מדריכת היוגה תהיה דומה ושונה בהתאם, כל אחד ואחת והמשאבים הנידרשים עבור ביצוע העבודה שלו /שלה, כל אחד ומהלך הכנת יום העבודה, ביצוע העבודה וסיום היום.

עבודה מהבית לא חייבת להתקיים ממש בבית, יש מי שיכול לבצע את העבודה אך ורק מהסטודיו, יש כאלה שיכולים לעבוד גם בבית וגם בחוץ למשל: מאמן כושר אישי או מתכנת, שניהם יכולים לבצע עבודה מהבית שאינה מתקיימת ממש בבית.

האיזורים בהם אפשר למצוא את אלו שעבודתם מהבית מגוונים מאוד, עבודה מהבית, עבודה בבתי קפה, עבודה בפארק, עבודה בים, עבודה בסטודיו, עבודה באיזור ספציפי בבית, עבודה אצל הלקוח (במשרדים שלו) ועוד ועוד …

 

אז איפה אתם רוצים לעבוד? לעבוד מהבית?

- לוח דרושים
- דרושים לעבודה מהבית

 

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני
  ברור לכול שככלל, הרושם הראשון חשוב וקובע, אבל פחות ברור שיצירת רושם ראשון במקום עבודה חדש, איננו עניין לרגע ויכול להימשך זמן רב ואפילו מספר חודשים. וזאת מדוע ? בארגונים גדולים , לוקח זמן ליצור רושם ראשון אצל האנשים. באשר מדובר בארגון גדול, דרושים מספר חודשים עד שמזדמן לפגוש את כל המנהלים, העובדים, הספקים, השותפים…
 • איך לבסס מעמד בתפקיד חדש?
  התחלת לעבוד בעבודה חדשה, בתקופה הראשונה רוב הדברים חדשים לך, אנשים, תפקידים, תחומי אחריות, תהליכים בארגון, הפוליטיקה הארגונית, המנהלים, העובדים, המשרדים, הערכים והחזון המוטמע בארגון ועוד ועוד.בהמשך למאמר הקודם, המדריך לשבוע הראשון בעבודה, הנה שלושה דברים שאפשר לעשות בעבודה החדשה כדי לבסס מעמד וכדי להתחיל ברגל ימין:
 • המדריך לשבוע הראשון שלך בעבודה
  גם אם את או אתה נמצאים עדיין בתקופת חיפוש עבודה, אפשר לשלב בתהליך החיפוש גם הכנה לקראת תחילת עבודה במקום החדש (שיגיע בקרוב).מספר טיפים להתנהלות נכונה בשבוע הראשון שלך בעבודה יעזרו לך להשתלב טוב יותר ונכון יותר במקום העבודה החדש. המאמר נכתב בלשון זכר אבל מתייחס לשני המינים כמובן.
 • המטרה - עבודה חדשה
  כשנכנסים לתהליך חיפוש עבודה צריך להגדיר מטרה, המטרה צריכה להיות פשוטה ברמת ההגדרה שלה, כשאת או אתה רואים את המטרה מול העיניים, אין שאלות לגביה. למשל:
 • למה מחפשי עבודה חייבים לחשוב כמו נמלים?
  אז הגעת לסיטואציה שנקראת "בין עבודות", המצב מתחיל בתחושת חידוש וצפייה לבאות, לפעמים גם משולב בלקיחת פסק זמן ופריקת עול. עכשיו כדאי לך להתחיל לחשוב כמו נמלה. כן. נמלה.
 • טוב ג'וב אחד ביד משניים (ג'וב ג'וב) על העץ
  לפעמים בתקופת חיפוש עבודה נקבל הצעה לג'וב נחמד בו אפשר להרוויח כמו כל ג'וב נחמד אחר, השאלה שאנחנו צריכים להתמודד איתה היא האם טוב ג'וב אחד ביד משניים על העץ (מג'וב אחר שאולי יגיע בעתיד). מה הייתם עושים?

כניסה לחשבון