עבודה מהבית - "מובטל" דרושים

לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

עבודה מהבית

עבודה מהבית היא כבר מזמן לא באמת מהבית, היום יש כמה וכמה דרכים לעבוד מהבית, המשותף לכולם הוא העובדה שהעבודה לא מתבצעת במשרד רשמי.
זה מתחיל בהיותך עצמאי או אפילו שכיר שמרכז עבודתו מתבצע מהבית, אז יש צורך ההגדרה או תיחום איזורי עבודה שיאפשרו את סביבת העבודה הנידרשת.

שונה אבל דומה תהיה עבודת המנהלת האדמיניסטרטיבית שנותנת שירותים מהבית, גם עבורה תידרש פינת עבודה ספציפית שתכיל את הכלים עבור השירותים אותם היא מאפשרת כעצמאית או כשכירה (כמובן שזו דוגמה לאישה אך אותו שירות יכול להינתן גם על ידי גבר, בכל גיל, מקום ושפה). לפני העבודה יהיה סוג של טקס הכנת איזור העבודה לזו הצפויה באותו יום, יהיו כלי עבודה כמון מחשב, פקס, כלי כתיבה, תוכנות מסויימות, גישה לאינטרנט וכד', כאשר לסוף יום עבודה יהיה את סגירת היום שלו.

 

 

עבודת המתכנת, המעצב, מאמן הריצה, סוחרת הבורסה או מדריכת היוגה תהיה דומה ושונה בהתאם, כל אחד ואחת והמשאבים הנידרשים עבור ביצוע העבודה שלו /שלה, כל אחד ומהלך הכנת יום העבודה, ביצוע העבודה וסיום היום.

עבודה מהבית לא חייבת להתקיים ממש בבית, יש מי שיכול לבצע את העבודה אך ורק מהסטודיו, יש כאלה שיכולים לעבוד גם בבית וגם בחוץ למשל: מאמן כושר אישי או מתכנת, שניהם יכולים לבצע עבודה מהבית שאינה מתקיימת ממש בבית.

האיזורים בהם אפשר למצוא את אלו שעבודתם מהבית מגוונים מאוד, עבודה מהבית, עבודה בבתי קפה, עבודה בפארק, עבודה בים, עבודה בסטודיו, עבודה באיזור ספציפי בבית, עבודה אצל הלקוח (במשרדים שלו) ועוד ועוד …

 

אז איפה אתם רוצים לעבוד? לעבוד מהבית?

- לוח דרושים
- דרושים לעבודה מהבית

 

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • מתי עדיף לא לשלוח קורות חיים?
  כמחפשי עבודה אנחנו עוברים סיטואציות ומצבים שונים שמשפיעים עלינו וגורמים לנו להרגיש כל מיני דברים, ברי מזל, לא מוצלחים, יכולים לעשות הכל, כעס, תסכול, שמחה ועצב ועוד ועוד תחושות שעולות במהלך תהליך חיפוש העבודה ובהקשר אליו.
 • למה אתם לא מוצאים עבודה? ואחרים כן - בחנו את עצמכם
  אם גם אתם שואלים את עצמכם "למה אני לא מוצא עבודה?" או "למה המעסיקים לא חוזרים אלי?" …. אז המאמר הזה עבורכם. ישנן הרבה סיבות שיכולות לגרום למחפשי עבודה לא למצוא עבודה, חלקן סיבות אובייקטיביות שאינן קשורות באופן ישיר במה שאנחנו עושים בחיפוש העבודה וחלקן תוצאה ישירה של מה שאנחנו לא עושים בחיפוש עבודה.
 • לקראת החופש הגדול, טיפים לניסוח מודעת דרושים לנוער
  החופש הגדול מתקרב וכך גם הסוף לבלאגן במשרד, בני הנוער המחפשים עבודה יגיעו לכמה שבועות כדי לסדר את הארכיון, לטפל במחסנים, לסייע בסידור וארגון חדרים, יסרקו, ידריכו, יעזרו עם המחשבים ועוד ועוד.
 • עבודה לסטודנטים, עבודה במהלך לימודים
  רובנו, זקוקים לפרנסה בכל שלב בחיים, וגם בתקופת הלימודים. במאמר זה נראה מהם התפקידים שמתאימים לסטודנטים? ואיך מוצאים עבודה שמשתלבת באופן הטוב ביותר עם תקופת לימודים?
 • איך עוברים מתפקידי מזכירות לניהול משרד?
  תפקידי מזכירות ואדמיניסטרציה הם תחום רחב ומגוון מתוכו אפשר להתפתח ולצמוח לתפקידים ותחומים נוספים. אנו כאן על מנת לסייע לכם ללמוד על דרכים להתקדם בדרגות ולעבור מתפקידי מזכירות ותפקידי אדמיניסטרציה, לתפקידים בכירים יותר כמו ניהול משרד וכמו עוזרת אישית לבכירים. אז איך עושים זאת?
 • המעסיקים לא חוזרים אליך? בדוק/י למה
  אתם ממשיכים להעביר קורות חיים אל מעסיקים ללא מענה? זה הזמן ללמוד כיצד לעשות זאת נכון. סיבות רבות יכולת להוביל לכך שמעסיקים לא חוזרים אליכם. אז למה זה קורה?

כניסה לחשבון