לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

שיטות חיפוש עבודה

אנו חיים לאורו של דור היודע שהוא לא ירצה לעבוד בעבודה שלו כל החיים. כל אחד מאיתנו יודע שהוא לא יהיה דור ההורים, שכל אחד מהם מצא את העבודה שלו בגיל צעיר ושם הוא נשאר עד הפנסיה. כיום מדובר על עולם מפותח יותר עם הרבה יותר אפשרויות לעבודה והרבה יותר שיטות חיפוש עבודה שמתאימות לכל אחד.

לכל אחד יכולה להתאים שיטה אחרת, אך ההיצע של שיטות חיפוש עבודה מתאים לכל מי שרוצה למצוא עבודה בתחום שלו או בתחום עניין אחר. כן צריך לדעת לשים לב לכל המקצועות והתפקידים שצצים להם כל הזמן וכיום יש גם היצע עבודות ומקצועות שלא היו עד לפני מספר שנים. להלן מספר שיטות טובות לחיפוש.

השיטות הישנות והטובות

אחת השיטות המוכרות ביותר היא באמצעות חיפוש מודעות בעיתונים או על לוחות מודעות. מדובר על שיטה ישנה, אך עדיין עובדת. מקומות עבודה רבים מציעים את המשרות שלהם באמצעות העיתונים. כמובן שיש שיטות חיפוש עבודה יעילות יותר, אך עדיין מדובר על שיטה מאוד נפוצה. למי שיש קשרים, הדבר יכול לעזור.
כמובן שגם בשיטה הישנה והטובה הזו יש צורך בשליחת קורות חיים אייכותיים וטובים, גם החבר הכי טוב לא יכול להעיד עליך ולספר את מה שצריך.

אחת משיטות חיפוש העבודה היעילות ביותר היא שיטת הקשרים. אם יש מישהו שמכיר מישהו אחר שעובד במקום טוב ויכול לסדר לו עבודה, ניתן כך למצוא את העבודות הטובות ביותר. יש מחקרים שמראים כי העבודות שאנשים רוצים לעבוד בהם ומרגישים שהם ממצים את עצמם באו אליהם באמצעות הקשרים הללו.

שיטות חדישות יותר

שיטות חיפוש עבודה חדישות יותר מבוססות על הטכנולוגיה של היום. מדובר בעיקר בשיטה אחת שעובדת להפליא והיא השיטה המבוססת על רשת האינטרנט. היום כל המידע הדרוש לנו עובר באמצעות האינטרנט ועל מנת שנוכל למצוא את מה שאנו מחפשים, כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לאתרי אינטרנט המציעים עבודה.

אנשים מעדיפים שיטות חיפוש עבודה שכאלה משום שמדובר בשיטות מאוד נוחות. כנ"ל לגבי שליחת פקסים עם קורות חיים לעיתונים. הרבה יותר טוב מאשר לעבור בבתי עסק ולשאול האם מישהו צריך או מחפש עובדים. האינטרנט גם יכול לעזור לנו לשלוח קורות חיים וכמובן שכל הקשר עם המעסיק הוא בדרך הזאת.

לעבוד בחיפוש עבודה

אחד הדגשים החשובים ביותר שאנו צריכים לדעת כאשר אנו מחפשים עבודה זה שחיפוש עבודה זוהי עבודה בפני עצמה. הרי כאשר אנו מחפשים עבודה, מה שחשוב לנו זה שנמצא עבודה בתחום שלנו, שאנחנו אוהבים או שלמדנו אותו ואנו מתמחים בו. מעבר לכך, חשוב מאוד גם למצוא עבודה שתיתן לנו פרנסה טובה וקבועה.

כדי שנוכל למצוא את כל הקריטריונים הללו עלינו למצוא את העבודה המושלמת ולצורך העניין אנו נדרשים לעשות את כל שביכולתנו כדי שנוכל למצוא עבודה שיהיה כייף לקום בבוקר.כרגע צריך לקום בכל בוקר כדי לחפש עבודה.

לוח דרושים

ואם אתם כבר כאן, השיטה הנכונה ביותר היא לאפשר לכם למחפש עבודה בצורה חופשית וללא תשלום או התחייבות כלשהי. פשוט להיכנס ללוח הדרושים ולשלוח קורות חיים: דרושים

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • עבודה לסטודנטים, עבודה במהלך לימודים
  רובנו, זקוקים לפרנסה בכל שלב בחיים, וגם בתקופת הלימודים. במאמר זה נראה מהם התפקידים שמתאימים לסטודנטים? ואיך מוצאים עבודה שמשתלבת באופן הטוב ביותר עם תקופת לימודים?
 • איך עוברים מתפקידי מזכירות לניהול משרד?
  תפקידי מזכירות ואדמיניסטרציה הם תחום רחב ומגוון מתוכו אפשר להתפתח ולצמוח לתפקידים ותחומים נוספים. אנו כאן על מנת לסייע לכם ללמוד על דרכים להתקדם בדרגות ולעבור מתפקידי מזכירות ותפקידי אדמיניסטרציה, לתפקידים בכירים יותר כמו ניהול משרד וכמו עוזרת אישית לבכירים. אז איך עושים זאת?
 • המעסיקים לא חוזרים אליך? בדוק/י למה
  אתם ממשיכים להעביר קורות חיים אל מעסיקים ללא מענה? זה הזמן ללמוד כיצד לעשות זאת נכון. סיבות רבות יכולת להוביל לכך שמעסיקים לא חוזרים אליכם. אז למה זה קורה?
 • אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני
  ברור לכול שככלל, הרושם הראשון חשוב וקובע, אבל פחות ברור שיצירת רושם ראשון במקום עבודה חדש, איננו עניין לרגע ויכול להימשך זמן רב ואפילו מספר חודשים. וזאת מדוע ? בארגונים גדולים , לוקח זמן ליצור רושם ראשון אצל האנשים. באשר מדובר בארגון גדול, דרושים מספר חודשים עד שמזדמן לפגוש את כל המנהלים, העובדים, הספקים, השותפים…
 • איך לבסס מעמד בתפקיד חדש?
  התחלת לעבוד בעבודה חדשה, בתקופה הראשונה רוב הדברים חדשים לך, אנשים, תפקידים, תחומי אחריות, תהליכים בארגון, הפוליטיקה הארגונית, המנהלים, העובדים, המשרדים, הערכים והחזון המוטמע בארגון ועוד ועוד.בהמשך למאמר הקודם, המדריך לשבוע הראשון בעבודה, הנה שלושה דברים שאפשר לעשות בעבודה החדשה כדי לבסס מעמד וכדי להתחיל ברגל ימין:
 • המדריך לשבוע הראשון שלך בעבודה
  גם אם את או אתה נמצאים עדיין בתקופת חיפוש עבודה, אפשר לשלב בתהליך החיפוש גם הכנה לקראת תחילת עבודה במקום החדש (שיגיע בקרוב).מספר טיפים להתנהלות נכונה בשבוע הראשון שלך בעבודה יעזרו לך להשתלב טוב יותר ונכון יותר במקום העבודה החדש. המאמר נכתב בלשון זכר אבל מתייחס לשני המינים כמובן.

כניסה לחשבון