תצאו להתאוורר - חפשו עבודה מכל מקום - "מובטל" דרושים

לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

תצאו להתאוורר - חפשו עבודה מכל מקום


זה נכון שחיפוש עבודה זה תהליך שחייבים לעשות כאשר חייבים למצוא עבודה, וזה נכון שיש קושי בחיפוש עבודה והוא דבר שמשפיע על הרבה מקומות בחיים שלנו, זה נכון שזה דחוף למצוא עבודה ולפעמים אפילו מאוד דחוף. דווקא בגלל זה, בגלל החשיבות של התהליך והחשיבות של התוצאות של התהליך, תצאו להתאוור.

למזלנו יש בתקופה זו של חיינו אפשרויות רבות מאוד אשר פתוחות בפני כולם כמעט, אחת מהאפשרויות היא ניידות, היום אנחנו יכולים לבצע המון פעולות מחוץ לבית, ללא קרבה לשקע חשמלי ואפילו באמצע המדבר, פעולות שלא מזמן כלל לא היו אפשריות.

מסתגלים למצב ומנצלים את האפשרויות
זה חשוב לחפש עבודה, חשוב לשלוח קורות חיים, חשוב ליצור קשרים, לבקש עזרה מקרובים ובני משפחה, לדבר עם חברים מהעבודה הקודמת (וזו שלפניה), לעשות את כל הפעולות כדי להיות מוכנים לראיון העבודה ובכלל, להחזיק קורות חיים איכותיים שבאמת עושים את העבודה. זה מאוד חשוב.

חשוב מאוד, ולא פחות ממה שציינתי בפסקי הקודמת, זה להיות בשמחה, לדעת שהכל זמני, שהסוף יהיה טוב אם רק נתמיד בחיפוש, נשתפר ונהיה טובים יותר, נהיה אופטימיים ונביא את עצמנו כמו שאנחנו באמת לכל מפגש עם חברים, לכל הכרות חדשה, לכל ראיון עבודה.

lookingforworkatsea
איך עושים את זה? כולם יודעים. מתאווררים.

כמו שכולנו יודעים, היום האינטרנט זמין בכל מקום ומאפשר לנו גישה לעולם ומלואו מכל מקום. אנחנו גם יודעים שאפשר למצוא אותנו עם מספר הטלפון הנייד שלנו אם אנחנו בבית מול הטלוויזיה או אם אנחנו יושבים בפארק על ספסל או בים מתחת לשמשיה.

אז יש זמן לזה, וגם לזה.

אנחנו מציעים לכם לקבוע לעצמכם יום אחד בשבוע, אם לא יום שלם אז אפשר שזה יהיה כמה שעות, אם אתם יכולים ומרגישים שזה עוזר לכם אז אפשר גם יומיים או שלושה. ימים בהם הפעילות של חיפוש העבודה מתבצעת בחוץ.
אפשר שזה יהיה בפארק, בים, בנקודת תצפית על הר, במדבר, באוהל, אצל חברה טובה, במשרד של קרוב משפחה… המטרה היא להמשיך לחפש עבודה, אבל באווירה אחרת. אוירה מאווררת.

בתמונה: חיפוש עבודה בבית קפה בים, ליד המאוורר.

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • מתי עדיף לא לשלוח קורות חיים?
  כמחפשי עבודה אנחנו עוברים סיטואציות ומצבים שונים שמשפיעים עלינו וגורמים לנו להרגיש כל מיני דברים, ברי מזל, לא מוצלחים, יכולים לעשות הכל, כעס, תסכול, שמחה ועצב ועוד ועוד תחושות שעולות במהלך תהליך חיפוש העבודה ובהקשר אליו.
 • למה אתם לא מוצאים עבודה? ואחרים כן - בחנו את עצמכם
  אם גם אתם שואלים את עצמכם "למה אני לא מוצא עבודה?" או "למה המעסיקים לא חוזרים אלי?" …. אז המאמר הזה עבורכם. ישנן הרבה סיבות שיכולות לגרום למחפשי עבודה לא למצוא עבודה, חלקן סיבות אובייקטיביות שאינן קשורות באופן ישיר במה שאנחנו עושים בחיפוש העבודה וחלקן תוצאה ישירה של מה שאנחנו לא עושים בחיפוש עבודה.
 • לקראת החופש הגדול, טיפים לניסוח מודעת דרושים לנוער
  החופש הגדול מתקרב וכך גם הסוף לבלאגן במשרד, בני הנוער המחפשים עבודה יגיעו לכמה שבועות כדי לסדר את הארכיון, לטפל במחסנים, לסייע בסידור וארגון חדרים, יסרקו, ידריכו, יעזרו עם המחשבים ועוד ועוד.
 • עבודה לסטודנטים, עבודה במהלך לימודים
  רובנו, זקוקים לפרנסה בכל שלב בחיים, וגם בתקופת הלימודים. במאמר זה נראה מהם התפקידים שמתאימים לסטודנטים? ואיך מוצאים עבודה שמשתלבת באופן הטוב ביותר עם תקופת לימודים?
 • איך עוברים מתפקידי מזכירות לניהול משרד?
  תפקידי מזכירות ואדמיניסטרציה הם תחום רחב ומגוון מתוכו אפשר להתפתח ולצמוח לתפקידים ותחומים נוספים. אנו כאן על מנת לסייע לכם ללמוד על דרכים להתקדם בדרגות ולעבור מתפקידי מזכירות ותפקידי אדמיניסטרציה, לתפקידים בכירים יותר כמו ניהול משרד וכמו עוזרת אישית לבכירים. אז איך עושים זאת?

כניסה לחשבון