לוח דרושים | חיפוש עבודה בחינם | פיתוח קריירה

search-iconמצא עבודה

5 סודות של מחפשי עבודה


אתר "מובטל" דרושים פועל בשוק הישראלי משנת 2000 ונמצע בקשר עם מחפשי העבודה מאז ועד היום, מתוך הפעילות שלנו והתקשורת עם תחום הדרושים אנחנו רוצים לחלוק אתכם 5 טיפים שיעזרו לכם למצוא עבודה בשנת 2018.

1. תנו למישהו מקצועי לבדוק את קורות החיים שלכם
לאחרונה פרסמנו 6 טיפים לשיפור קורות חיים (שתוכלו לבצע באופן עצמאי), כיוון שקורות החיים שלכם הם אלו שאמורים בסופו של דבר להביא את המעסיק לזמן אתכם לראיון עבודה, מי שיכול לבקש מאיש מקצוע לבדוק את המסמך, זה יהיה מצויין. הסיבה היא שלעיתים אחרים יכולים לראות דברים שאנחנו לא, ואנשי מקצוע בתחום יהיו הכי מדוייקים בעניין הזה.

2. תעשה על עצמך גוגל, חפש את עצמך בפייסבוק
אחרי שהמעסיקים רואים את קורות החיים ומבצעים סינון ראשוני, הם בודקים בגוגל וברשתות החברתיות, מידי פעם תעשה גוגל על עצמך ותראה מה רואים ואיך אתה נראה שם. דברים שלא חשבת שיהיו לפעמים קופצים ראשונים, דברים מהעבר או אפילו של מישהו אחר עם שם דומה עלולים להרחיק ממך את העבודה הבאה שלך. חובה לבדוק וניתן לתקן את הדברים (במידת הצורך).

3. הרשתות החברתיות והפעילות בהן הוא ידע בסיסי
היום צריך להכיר את הרשתות החברתיות העיקריות, זה הפך לחלק אינטגראלי מחיי היום יום שלנו ובכל גם למקום בו מתקיימת פעילות עסקית ופרסומית, אנחנו לא אומרים שכולם חייבים להכיר את המערכות לעומק, אבל ידע בסיסי הוא הכרחי ומומלץ. בשוק הישראלי כדאי להכיר את גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין ופינטרסט, אם הכוונה היא להיכנס לחברה בינלאומית (וכמובן גם תלוי בתפקיד), צריך להכיר גם את טוויטר, את יאהו ועוד כמה רשתות בהן מתקיימת פעילות.

4. להשתמש בתמונות מתאימות (למחפש עבודה) ברשתות החברתיות
כשתעשה על עצמך גוגל, כשתבדוק את הפייסבוק שלך ואת שאר הרשתות החברתיות, תוכל לראות שרואים אותך, רואים את התמונות שלך. כדאי ועדיף שתמונות אלו יהיו מתאימות לתקופת חיפוש עבודה, ולא ירתיעו מעסיקים בשום צורה שהיא (למשל: תמונה שלך מעשן סיגריה בפייסבוק תרתיע מראש את כל המעסיקים שמעדיפים עובדים שאינם מעשנים).

5. לבוש, אביזרים, דיוק ונימוס
כל מה שנגיד על הדברים הברורים לא ימחיש את המשמעות שלהם: חייבים להקפיד על מראה מסודר ונקי, על דיוק ועמידה בהתחייבויות ובזמנים (כל הבטחה שלך, כל סיכום שהיה בע"פ או בכתב, כל מה שנקבע), על ייצוגיות, על נימוס בסיסי...יש מי שיגיד שאפילו דברים כמו טלפון סלולרי ישן עלול להשפיע.

עכשיו הזמן ליישם גם אצלך את כל מה שרלוונטי!

כל המשרות: דרושים
הרשמה לאתר: רישום
יצירת סוכן חכם: סוכן חכם
הפצת קו"ח: הפצת קורות חיים

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • למה מחפשי עבודה חייבים לחשוב כמו נמלים?
  אז הגעת לסיטואציה שנקראת "בין עבודות", המצב מתחיל בתחושת חידוש וצפייה לבאות, לפעמים גם משולב בלקיחת פסק זמן ופריקת עול. עכשיו כדאי לך להתחיל לחשוב כמו נמלה. כן. נמלה.
 • טוב ג'וב אחד ביד משניים (ג'וב ג'וב) על העץ
  לפעמים בתקופת חיפוש עבודה נקבל הצעה לג'וב נחמד בו אפשר להרוויח כמו כל ג'וב נחמד אחר, השאלה שאנחנו צריכים להתמודד איתה היא האם טוב ג'וב אחד ביד משניים על העץ (מג'וב אחר שאולי יגיע בעתיד). מה הייתם עושים?
 • 10 דברים שחייבים להפסיק לעשות כשמחפשים עבודה
  לקראת השנה החדשה, רצינו לציין 10 דברים שחייבים להפסיק לעשות כשמחפשים עבודה (ובכלל).
 • מה הקריטריונים שלך למציאת עבודה חדשה? מהניסיון שלנו, חשוב לדעת
  כשמחפשים עבודה, ורוצים לעשות את זה בצורה נכונה ומהירה ובעיקר כשרוצים שהתוצאה של תהליך החיפוש תהיה מספקת, חייבים לייצר סדר עדיפויות שיהיה כסמן כיוון אשר יסייע לך לבחור ולדעת איזו הצעת עבודה טובה לך ואיזה פחות.תחום הדרושים מלא בהצעות, הצעות שיש להיזהר מהן והצעות שמאוד מאוד קרובות למטרות שלך. איך תדע איזו מודעת דרושים נכונה…
 • איזו הזדמנות למציאת עבודה רוב מחפשי העבודה מפספסים?
  אם הגעת למצב בו כבר אין לך מה לעשות יותר, אין הצעות עבודה שמתאימות לך ושאתה רוצה לקחת, סידרת את קורות החיים שלך בצורה הכי טובה שאפשר, הלכת לראיונות עבודה והיית הכי טוב שלך, הפעלת קשרים ובני משפחה, שיפרת את הנראות שלך במנועי החיפוש וברשתות החברתיות, הסכמת להתפשר מעט בשכר ובתנאים, היית סבלני וחיובי ……
 • הדרכים הנכונות למציאת עבודה בשנת 2018
  במאמר זה נדבר על הדרכים הנכונות למציאת עבודה בתקופה זו, בשנת 2018, כאשר הנראות שלנו במנועי החיפוש הולכת וצוברת משמעות ומשפיעה על חיינו בכל ההיבטים כמעט.

כניסה לחשבון