לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

טוב ג'וב אחד ביד משניים (ג'וב ג'וב) על העץ

לפעמים בתקופת חיפוש עבודה נקבל הצעה לג'וב נחמד בו אפשר להרוויח כמו כל ג'וב נחמד אחר, השאלה שאנחנו צריכים להתמודד איתה היא האם טוב ג'וב אחד ביד משניים על העץ (מג'וב אחר שאולי יגיע בעתיד). מה הייתם עושים?

תארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה

אתם מחפשים עבודה כבר חודשיים, רואים כמה הצעות עבודה נחמדות, אבל לא מה שאתם מחפשים באמת. הבוס הקודם אפילו הציע לכם לחזור לג'וב הקודם שלכם וויתרתם (כי זה לא באמת מה שאתם מחפשים) ואז כשאתם נמצאים במצב כלכלי פחות טוב ממה שאתם רגילים מצאתם הצעת עבודה בינונית מינוס ושלחתם קורות חיים - לא מה שאתם מחפשים אבל ג'וב בינוני פתאום נראה כמו ג'וב טוב. הגשתם מועמדות.

אחרי יומיים, ובגלל שאתם ממש מציאה עבור אותו מעסיק, קיבלתם שיחת טלפון והזמנה לראיון עבודה, הגוב לא משהו אבל נשמע די בסדר בטלפון. קבעתם ראיון עבודה.

הגעתם לראיון, קצת מבואסים, אבל זה המצב ואין מה לעשות. ג'וב זה ג'וב ואתם מרגישים שאתם צריכים כזה כבר. אחרי 20 דקות המעסיק אומר לכם שהתקבלתם מבחינתו ואתם יכולים להתחיל בעוד כמה ימים. ברגע של היסוס, הרי זה לא עבודת החלומות שלכם, זו לה התפקיד שבשבילו עזבתם את מקום העבודה הקודם, זה לא מה שחשבתם שיקרה. אמרתם שתחזירו תשובה בעוד יום /יומיים. נפרדתם בצורה מכובדת, הודתם למעסיק על הראיון ועל ההצעה, הבטחתם לחזור אליו.

השאלה היא, האם תיקחו את הג'וב הזה? האם כדאי לותר על החלום או על המטרה כדי להרגיש בטוח יותר בג'וב קליל וזמין להתחלה מידית. זה לא ג'וב ג'וב אבל זה משהו.

המקרה שתיארנו קורה לרבים, יש מי שהצעת העבודה הזו מגיעה ממעסיק קודם שרוצה אותך חזרה ואולי אפילו מוכן לתת לך הטבה בתנאים, יש מי שמקבל הצעה כזו כיוון שהוא מוכר בתחום ומעסיקים מכירים את האיכות שבוא. השאלה הזו יכולה להיות שאלה פשוטה מאוד עבור מישהו ושאלה מורכבת מאוד עבור אחר.

אין תשובה ברורה וכל אחד ואחת צריכים לעשות את החשבון שלהם, אם לקחת את הג'וב או לוותר עליו, קריטריונים כמו מצב כלכלי עכשווי, כמו מצב המשק, השאיפות המקצועיות, מטרות עתידיות (דירה, נישאים, טיול..) לכן כל אחד ואחת צריכים לשקול את הכל ולהחליט, כל עבודה מכבדת את בעליה, אפשר לחזור לתפקיד קודם ואפשר לשאוף לשינוי כל זה בהינתן שהמצב מאפשר את הבחירה. לפעמים הג'וב המוצע, גם אם הוא לא ג/'וב ג'וב - הוא הג'וב שצריך לבחור.

עוזרים לך למצוא את ה ג'וב ג'וב שלך!

אנחנו מזמינים אותך להיכנס ללוח הדרושים שלנו למצוא את הצעות העבודה הנכונות לך לעכשיו, מה שאת מחפשת, מה שאתה מחפש, ולהגיש מועמדות ללא תנאים.
לוח דרושים: דרושים

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • למה מחפשי עבודה חייבים לחשוב כמו נמלים?
  אז הגעת לסיטואציה שנקראת "בין עבודות", המצב מתחיל בתחושת חידוש וצפייה לבאות, לפעמים גם משולב בלקיחת פסק זמן ופריקת עול. עכשיו כדאי לך להתחיל לחשוב כמו נמלה. כן. נמלה.
 • 10 דברים שחייבים להפסיק לעשות כשמחפשים עבודה
  לקראת השנה החדשה, רצינו לציין 10 דברים שחייבים להפסיק לעשות כשמחפשים עבודה (ובכלל).
 • מה הקריטריונים שלך למציאת עבודה חדשה? מהניסיון שלנו, חשוב לדעת
  כשמחפשים עבודה, ורוצים לעשות את זה בצורה נכונה ומהירה ובעיקר כשרוצים שהתוצאה של תהליך החיפוש תהיה מספקת, חייבים לייצר סדר עדיפויות שיהיה כסמן כיוון אשר יסייע לך לבחור ולדעת איזו הצעת עבודה טובה לך ואיזה פחות.תחום הדרושים מלא בהצעות, הצעות שיש להיזהר מהן והצעות שמאוד מאוד קרובות למטרות שלך. איך תדע איזו מודעת דרושים נכונה…
 • איזו הזדמנות למציאת עבודה רוב מחפשי העבודה מפספסים?
  אם הגעת למצב בו כבר אין לך מה לעשות יותר, אין הצעות עבודה שמתאימות לך ושאתה רוצה לקחת, סידרת את קורות החיים שלך בצורה הכי טובה שאפשר, הלכת לראיונות עבודה והיית הכי טוב שלך, הפעלת קשרים ובני משפחה, שיפרת את הנראות שלך במנועי החיפוש וברשתות החברתיות, הסכמת להתפשר מעט בשכר ובתנאים, היית סבלני וחיובי ……
 • הדרכים הנכונות למציאת עבודה בשנת 2018
  במאמר זה נדבר על הדרכים הנכונות למציאת עבודה בתקופה זו, בשנת 2018, כאשר הנראות שלנו במנועי החיפוש הולכת וצוברת משמעות ומשפיעה על חיינו בכל ההיבטים כמעט.

כניסה לחשבון