חיפוש עבודה חופשי לכולם, בלוח שלנו יש רק מודעות דרושים אמיתיות

search-iconמצא עבודה

כל זכות: זכויות מובטלים, אבטלה ומחפשי עבודה


אתר כל זכות הינו יוזמה של משרד המשפטים, המשרד לשוויון חברתי וג'וינט ישראל.
האתר מאפשר לכל אחד ואחת לדעת את זכויותיו במדינה על פי מצבו ובחלוקה לפי נושאים.
כדי לעשות את איתו המידע הרלוונטי עבור מי שנמצא בתקופת אבטלה /חיפוש עבודה, סידרנו כאן קישורים ישירים למידע הרלוונטי ביותר עבורכם.

גם למובטלים ומחפשי עבודה יש זכויות רבות במדינה, על אף העובדה שהתקפתינו בנושא היא שצריך לעבוד תמיד (העבודה היא חיינו), ושאם נקלעת לסיטואציה של אבטלה צריך ומומלץ למצוא עבודה בהקדם האפשרי (לעשות את כל מה שצריך ומהיום הראשון) ושעדיף לא להחליט על תקופת "מנוחה" או "חופשה", כיוון שזו עלולה לגרור אותך לתקופה ארוכה של חיפוש והפיכתך ללא רלוונטי בשוק (מחפשי עבודה מעדיפים לגייס מי ש"טרי" על פני מי שהיה בתקופה ארוכה של חיפוש עבודה).

כל הנאמר הוא המלצה ולא נכון לכל אחד ובכל מקרה, אבל מתוך הניסיון שלנו, צריך לעשות את המקסימום כדי למצוא עבודה, בתקופה זו של חיפוש, גם לדאוג לפן האישי ולהינות /לנצל את התקופה לטובת מנוחה /התרעננות וכד'.

אז רצינו לעזור ולסייע לך להגיע לתכנים הרלוונטים באתר כל זכות, בתקופה של חיפוש עבודה ואבטלה, ריכזנו בדף זה קישורים ישירים למידע הרשום באתר כל זכות בנושא חיפוש עבודה ואבטלה.

זכויות מובטלים

מי זכאי לקבל דמי אבטלה?
בדף זה תראה מהם זכויותיך מבחינת זכאות לדמי אבטלה במדינת ישראל.
זכאות לדמי אבטלה

כמה דמי אבטלה מקבלים?
אם אתם זכאים לדמי אבטלה, תוכלו לראות כמה כסף תקבלו לפי התקופה.
גובה תשלום דמי אבטלה

אם זה מתאר את השאלה שלך הכי טוב: "האם מגיע לי אבטלה אם התפטרתי?"
אם התפטרת זה לא אומר שלא מגיע לך דמי אבטלה, בתנאים מסויימים בהחלט תוכל לקבל תשלום דמי אבטלה.
תנאים לקבלת דמי אבטלה

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • הגשת מועמדות והצעות עבודה עבור נהגים
  משרת נהג או נהגת ברוב המקרים נתפשות כמשרות קלות לביצוע ושאינן דורשות ידע או ניסיון ספציפי, נהג ב, נהג משאית, נהג רכב ציבורי, נהג שליח וכד' הינן מודעות דרושים בעלות פוטנציאל גדול לכל מחפש עבודה בעל רשיון נהיגה, כמובן שמודעות ותפקידים אלו יכולים להיות מאויישים ע"י גברים ונשים כאחד.
 • איך למצוא עבודה בתחום האדמיניסטרציה /מזכירות (עם /בלי ניסיון)
  חיפוש עבודה בתחום האדמיניסטרציה בישראל יכול להיות מורכב, מגוון המשרות בתחום והדרישות של המעסיקים הופך את כתיבת קורות החיים למשרות אלו מורכב יותר.חשוב לדעת שיש הרבה מודעות דרושים בתחום האדמיניסטרציה ובתחום המזכירות, חלקם דורשים ניסיון (בעיקר כאשר מדובר בתפקיד אדמיניסטרטיבי בכיר או בחברות בהן יש תקן למשרה אחת בתחום, עבור אדם שאמור לנהל ולרכז את…
 • סוגי הצעות עבודה, האם אפשר לעבוד איך ובמה שמתאים לך?
  מאז ומתמיד עבדנו, כמו שאומרים, העבודה היא חיינו. אבל אופן ההתקשרות וסוגי הצעות העבודה שהיו פעם הלכו והתפתחו במקביל להתקדמות הטכנולוגית, לשינוי בצרכים של שוק העבודה ולשינוי שלנו כבני אדם. בעבר הלא כל כך רחוק (לפני כמה עשרות שנים בודדות), בשוק העבודה היו מספר סוגים מצומצם של הצעות עבודה, הצעות עבודה שנחשבות כסטנדרט היום לא…
 • האם כדאי להיות שכיר, לפתוח עסק או להיות פרילאנסר?
  במהלך חיפוש עבודה חדשה הרבה אנשים מוצאים את עצמם תוהים האם כדאי להם בכלל להמשיך להיות שכירים, או שאולי כדאי להם לנצל את צומת הדרכים בה הם נמצאים על מנת להגשים את החלום ולפתוח עסק עצמאי. הביקוש העולה לפרילאנסרים מעמיד אפשרות נוספת בפניהם, שהיא בחזקת "ללכת עם ולהרגיש בלי". ירון לוי, יועץ עסקי והבעלים של…
 • איך מוצאים עבודה כשאין ניסיון בתחום
  כולנו התחלנו בלי ניסיון, כל הגדולים בכל התחומים עשו את הצעד הראשון כשבארגז הכלים שלהם לא היה להם ניסיון.הרבה משרות והרבה מעסיקים דורשים מהעובדים החדשים שהם מגייסים ניסיון מקצועי, אפשר להבין את זה והסיבות לכך יכולות להיות מגוונות:

כניסה לחשבון