לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

איך לבסס מעמד בתפקיד חדש?


התחלת לעבוד בעבודה חדשה, בתקופה הראשונה רוב הדברים חדשים לך, אנשים, תפקידים, תחומי אחריות, תהליכים בארגון, הפוליטיקה הארגונית, המנהלים, העובדים, המשרדים, הערכים והחזון המוטמע בארגון ועוד ועוד.
בהמשך למאמר הקודם, המדריך לשבוע הראשון בעבודה, הנה שלושה דברים שאפשר לעשות בעבודה החדשה כדי לבסס מעמד וכדי להתחיל ברגל ימין:

הרחבה והעמקת ההיכרות עם העובדים בארגון:

הצג/י את עצמך מול אנשים בארגון שהם לא היחידה שלך או העובדים הישירים איתם את/ה במגע. לגשת ולהזמין לקפה בצהרים, להציג את עצמך ולשתף את העובדה שאת/ה חדש/ה, לקשקש על החיים ולהכיר קצת יותר.

המטרות והתועלת רבה מאוד, יהיה לך נעים יותר להיכנס בבוקר וללכת בערב כשיש יותר אנשים בחברה אותם את/ה מכיר/ה, תלמד/י על הארגון דרך זוויות שונות מאנשים שונים אשר ממוקמים בכל מיני פוזיציות בארגון, תייצר/י לעצמך רשת חברים שבבוא הזמן גם תביא תועלת בעבודה שלך, ועוד ועוד…

איך לנצל את הזמן טוב יותר

בתקופה הראשונה בתפקיד יש לך פחות עבודה לבצע ויש לך יותר זמן פנוי, תשקיע/י את הזמן בללמוד את הארגון ואת התהליכים בארגון, ע"י שאלות, שיחות והתעניינות תוכל ללמוד לעומק איך הדברים עובדים בארגון. מידע חשוב אשר יתרום לך מאוד כאשר תקבל/י משימות עבודה.

מצא/י פרוייקט ונסה/י להוביל אותו להצלחה

אם מימשת את ההמלצות, תוכל/י להתחיל לבדוק היכן את/ה יכול/ה לסייע בארגון, קח/י יוזמה. למשל צור/י דו"ח שיכול לסייע למנהלים לראות את הדברים בצורה נכונה יותר, תיזום/י מהלך שיכול להוביל את החברה או המחלקה למקום טוב יותר, שב/י, כתוב/י את הדברים ככה שיהיו ברורים ומנומקים ובקש/י להוביל את הפרויקט.
הפרויקט צריך להיות כזה שיוכל להתקיים גם ברגע שתתחיל/י לקבל עבודה בתוך החברה ויהיה לך פחות פנאי לכך, צריך להראות שזה כך ושהפרוייקט לא יפגע במטרות החברה בגיוס שלך.

עדיין מחפש/ת עבודה?

אם את/ה עדיין נמצא בתהליך חיפוש עבודה, לוח הדרושים שלנו מאפשר לך להגיש מועמדות לכל המשרות הפתוחות בצורה ישירה מול המעסיק המפרסם. כניסה ללוח הדרושים: דרושים

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • המדריך לשבוע הראשון שלך בעבודה
  גם אם את או אתה נמצאים עדיין בתקופת חיפוש עבודה, אפשר לשלב בתהליך החיפוש גם הכנה לקראת תחילת עבודה במקום החדש (שיגיע בקרוב).מספר טיפים להתנהלות נכונה בשבוע הראשון שלך בעבודה יעזרו לך להשתלב טוב יותר ונכון יותר במקום העבודה החדש. המאמר נכתב בלשון זכר אבל מתייחס לשני המינים כמובן.
 • המטרה - עבודה חדשה
  כשנכנסים לתהליך חיפוש עבודה צריך להגדיר מטרה, המטרה צריכה להיות פשוטה ברמת ההגדרה שלה, כשאת או אתה רואים את המטרה מול העיניים, אין שאלות לגביה. למשל:
 • למה מחפשי עבודה חייבים לחשוב כמו נמלים?
  אז הגעת לסיטואציה שנקראת "בין עבודות", המצב מתחיל בתחושת חידוש וצפייה לבאות, לפעמים גם משולב בלקיחת פסק זמן ופריקת עול. עכשיו כדאי לך להתחיל לחשוב כמו נמלה. כן. נמלה.
 • טוב ג'וב אחד ביד משניים (ג'וב ג'וב) על העץ
  לפעמים בתקופת חיפוש עבודה נקבל הצעה לג'וב נחמד בו אפשר להרוויח כמו כל ג'וב נחמד אחר, השאלה שאנחנו צריכים להתמודד איתה היא האם טוב ג'וב אחד ביד משניים על העץ (מג'וב אחר שאולי יגיע בעתיד). מה הייתם עושים?
 • 10 דברים שחייבים להפסיק לעשות כשמחפשים עבודה
  לקראת השנה החדשה, רצינו לציין 10 דברים שחייבים להפסיק לעשות כשמחפשים עבודה (ובכלל).

כניסה לחשבון