איך לבסס מעמד בתפקיד חדש? - "מובטל" דרושים

לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

איך לבסס מעמד בתפקיד חדש?


התחלת לעבוד בעבודה חדשה, בתקופה הראשונה רוב הדברים חדשים לך, אנשים, תפקידים, תחומי אחריות, תהליכים בארגון, הפוליטיקה הארגונית, המנהלים, העובדים, המשרדים, הערכים והחזון המוטמע בארגון ועוד ועוד.
בהמשך למאמר הקודם, המדריך לשבוע הראשון בעבודה, הנה שלושה דברים שאפשר לעשות בעבודה החדשה כדי לבסס מעמד וכדי להתחיל ברגל ימין:

הרחבה והעמקת ההיכרות עם העובדים בארגון:

הצג/י את עצמך מול אנשים בארגון שהם לא היחידה שלך או העובדים הישירים איתם את/ה במגע. לגשת ולהזמין לקפה בצהרים, להציג את עצמך ולשתף את העובדה שאת/ה חדש/ה, לקשקש על החיים ולהכיר קצת יותר.

המטרות והתועלת רבה מאוד, יהיה לך נעים יותר להיכנס בבוקר וללכת בערב כשיש יותר אנשים בחברה אותם את/ה מכיר/ה, תלמד/י על הארגון דרך זוויות שונות מאנשים שונים אשר ממוקמים בכל מיני פוזיציות בארגון, תייצר/י לעצמך רשת חברים שבבוא הזמן גם תביא תועלת בעבודה שלך, ועוד ועוד…

איך לנצל את הזמן טוב יותר

בתקופה הראשונה בתפקיד יש לך פחות עבודה לבצע ויש לך יותר זמן פנוי, תשקיע/י את הזמן בללמוד את הארגון ואת התהליכים בארגון, ע"י שאלות, שיחות והתעניינות תוכל ללמוד לעומק איך הדברים עובדים בארגון. מידע חשוב אשר יתרום לך מאוד כאשר תקבל/י משימות עבודה.

מצא/י פרוייקט ונסה/י להוביל אותו להצלחה

אם מימשת את ההמלצות, תוכל/י להתחיל לבדוק היכן את/ה יכול/ה לסייע בארגון, קח/י יוזמה. למשל צור/י דו"ח שיכול לסייע למנהלים לראות את הדברים בצורה נכונה יותר, תיזום/י מהלך שיכול להוביל את החברה או המחלקה למקום טוב יותר, שב/י, כתוב/י את הדברים ככה שיהיו ברורים ומנומקים ובקש/י להוביל את הפרויקט.
הפרויקט צריך להיות כזה שיוכל להתקיים גם ברגע שתתחיל/י לקבל עבודה בתוך החברה ויהיה לך פחות פנאי לכך, צריך להראות שזה כך ושהפרוייקט לא יפגע במטרות החברה בגיוס שלך.

עדיין מחפש/ת עבודה?

אם את/ה עדיין נמצא בתהליך חיפוש עבודה, לוח הדרושים שלנו מאפשר לך להגיש מועמדות לכל המשרות הפתוחות בצורה ישירה מול המעסיק המפרסם. כניסה ללוח הדרושים: דרושים

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • לקראת החופש הגדול, טיפים לניסוח מודעת דרושים לנוער
  החופש הגדול מתקרב וכך גם הסוף לבלאגן במשרד, בני הנוער המחפשים עבודה יגיעו לכמה שבועות כדי לסדר את הארכיון, לטפל במחסנים, לסייע בסידור וארגון חדרים, יסרקו, ידריכו, יעזרו עם המחשבים ועוד ועוד.
 • עבודה לסטודנטים, עבודה במהלך לימודים
  רובנו, זקוקים לפרנסה בכל שלב בחיים, וגם בתקופת הלימודים. במאמר זה נראה מהם התפקידים שמתאימים לסטודנטים? ואיך מוצאים עבודה שמשתלבת באופן הטוב ביותר עם תקופת לימודים?
 • איך עוברים מתפקידי מזכירות לניהול משרד?
  תפקידי מזכירות ואדמיניסטרציה הם תחום רחב ומגוון מתוכו אפשר להתפתח ולצמוח לתפקידים ותחומים נוספים. אנו כאן על מנת לסייע לכם ללמוד על דרכים להתקדם בדרגות ולעבור מתפקידי מזכירות ותפקידי אדמיניסטרציה, לתפקידים בכירים יותר כמו ניהול משרד וכמו עוזרת אישית לבכירים. אז איך עושים זאת?
 • המעסיקים לא חוזרים אליך? בדוק/י למה
  אתם ממשיכים להעביר קורות חיים אל מעסיקים ללא מענה? זה הזמן ללמוד כיצד לעשות זאת נכון. סיבות רבות יכולת להוביל לכך שמעסיקים לא חוזרים אליכם. אז למה זה קורה?
 • אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני
  ברור לכול שככלל, הרושם הראשון חשוב וקובע, אבל פחות ברור שיצירת רושם ראשון במקום עבודה חדש, איננו עניין לרגע ויכול להימשך זמן רב ואפילו מספר חודשים. וזאת מדוע ? בארגונים גדולים , לוקח זמן ליצור רושם ראשון אצל האנשים. באשר מדובר בארגון גדול, דרושים מספר חודשים עד שמזדמן לפגוש את כל המנהלים, העובדים, הספקים, השותפים…

כניסה לחשבון