איך לבסס מעמד בתפקיד חדש? - "מובטל" דרושים

לוח דרושים וחיפוש עבודה, מודעות דרושים אמיתיות בלבד

search-iconמצא עבודה

איך לבסס מעמד בתפקיד חדש?


התחלת לעבוד בעבודה חדשה, בתקופה הראשונה רוב הדברים חדשים לך, אנשים, תפקידים, תחומי אחריות, תהליכים בארגון, הפוליטיקה הארגונית, המנהלים, העובדים, המשרדים, הערכים והחזון המוטמע בארגון ועוד ועוד.
בהמשך למאמר הקודם, המדריך לשבוע הראשון בעבודה, הנה שלושה דברים שאפשר לעשות בעבודה החדשה כדי לבסס מעמד וכדי להתחיל ברגל ימין:

הרחבה והעמקת ההיכרות עם העובדים בארגון:

הצג/י את עצמך מול אנשים בארגון שהם לא היחידה שלך או העובדים הישירים איתם את/ה במגע. לגשת ולהזמין לקפה בצהרים, להציג את עצמך ולשתף את העובדה שאת/ה חדש/ה, לקשקש על החיים ולהכיר קצת יותר.

המטרות והתועלת רבה מאוד, יהיה לך נעים יותר להיכנס בבוקר וללכת בערב כשיש יותר אנשים בחברה אותם את/ה מכיר/ה, תלמד/י על הארגון דרך זוויות שונות מאנשים שונים אשר ממוקמים בכל מיני פוזיציות בארגון, תייצר/י לעצמך רשת חברים שבבוא הזמן גם תביא תועלת בעבודה שלך, ועוד ועוד…

איך לנצל את הזמן טוב יותר

בתקופה הראשונה בתפקיד יש לך פחות עבודה לבצע ויש לך יותר זמן פנוי, תשקיע/י את הזמן בללמוד את הארגון ואת התהליכים בארגון, ע"י שאלות, שיחות והתעניינות תוכל ללמוד לעומק איך הדברים עובדים בארגון. מידע חשוב אשר יתרום לך מאוד כאשר תקבל/י משימות עבודה.

מצא/י פרוייקט ונסה/י להוביל אותו להצלחה

אם מימשת את ההמלצות, תוכל/י להתחיל לבדוק היכן את/ה יכול/ה לסייע בארגון, קח/י יוזמה. למשל צור/י דו"ח שיכול לסייע למנהלים לראות את הדברים בצורה נכונה יותר, תיזום/י מהלך שיכול להוביל את החברה או המחלקה למקום טוב יותר, שב/י, כתוב/י את הדברים ככה שיהיו ברורים ומנומקים ובקש/י להוביל את הפרויקט.
הפרויקט צריך להיות כזה שיוכל להתקיים גם ברגע שתתחיל/י לקבל עבודה בתוך החברה ויהיה לך פחות פנאי לכך, צריך להראות שזה כך ושהפרוייקט לא יפגע במטרות החברה בגיוס שלך.

עדיין מחפש/ת עבודה?

אם את/ה עדיין נמצא בתהליך חיפוש עבודה, לוח הדרושים שלנו מאפשר לך להגיש מועמדות לכל המשרות הפתוחות בצורה ישירה מול המעסיק המפרסם. כניסה ללוח הדרושים: דרושים

מאמרים אחרונים בתחום חיפוש עבודה

 • איך אפשר להיכנס לתחום ההייטק (ללא ידע מוקדם וללא קורס במכללה)?
  נכון שזה נשמע כמו קליקבייט, כמו הבטחה שלא ניתן לממש באמת, אנחנו רגילים שקורסי הסבה למקצועות ההייטק הם קורסים יקרים וארוכים שבסופם אין באמת הבטחה לעבודה בתחום ההייטק. 
 • תצאו להתאוורר - חפשו עבודה מכל מקום
  זה נכון שחיפוש עבודה זה תהליך שחייבים לעשות כשחייבים למצוא עבודה, וזה נכון שיש קושי בחיפוש עבודה והוא דבר שמשפיע על הרבה מקומות בחיים שלנו, זה נכון שזה דחוף למצוא עבודה ולפעמים אפילו מאוד דחוף.
 • מתי עדיף לא לשלוח קורות חיים?
  כמחפשי עבודה אנחנו עוברים סיטואציות ומצבים שונים שמשפיעים עלינו וגורמים לנו להרגיש כל מיני דברים, ברי מזל, לא מוצלחים, יכולים לעשות הכל, כעס, תסכול, שמחה ועצב ועוד ועוד תחושות שעולות במהלך תהליך חיפוש העבודה ובהקשר אליו.
 • למה אתם לא מוצאים עבודה? ואחרים כן - בחנו את עצמכם
  אם גם אתם שואלים את עצמכם "למה אני לא מוצא עבודה?" או "למה המעסיקים לא חוזרים אלי?" …. אז המאמר הזה עבורכם. ישנן הרבה סיבות שיכולות לגרום למחפשי עבודה לא למצוא עבודה, חלקן סיבות אובייקטיביות שאינן קשורות באופן ישיר במה שאנחנו עושים בחיפוש העבודה וחלקן תוצאה ישירה של מה שאנחנו לא עושים בחיפוש עבודה.
 • לקראת החופש הגדול, טיפים לניסוח מודעת דרושים לנוער
  החופש הגדול מתקרב וכך גם הסוף לבלאגן במשרד, בני הנוער המחפשים עבודה יגיעו לכמה שבועות כדי לסדר את הארכיון, לטפל במחסנים, לסייע בסידור וארגון חדרים, יסרקו, ידריכו, יעזרו עם המחשבים ועוד ועוד.
 • עבודה לסטודנטים, עבודה במהלך לימודים
  רובנו, זקוקים לפרנסה בכל שלב בחיים, וגם בתקופת הלימודים. במאמר זה נראה מהם התפקידים שמתאימים לסטודנטים? ואיך מוצאים עבודה שמשתלבת באופן הטוב ביותר עם תקופת לימודים?

כניסה לחשבון